جزییات خبر

چهارشنبه / ۸ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۳:۰۶
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۵۷۰۰۵
گزارشگر : ۶۷
سرویس لرستان
مدیر کمیته امداد شهرستان دورود خبر داد:

افتتاح 56 طرح اشتغال و 12واحد مسکن مددجویی

همزمان با هفته دولت 56 طرح خودکفایی و اشتغال و 12 واحد مسکن مددجویی شهری و روستایی افتتاح و تحویل مددجویان کمیته امداد شهرستان دورود شد.

(چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶) ۱۳:۰۶
مدیرکمیته امدادشهرستان دورود اقدامات  این نهاد در هفته دولت را تشریح کرد.

 

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ اسداله اسدی، مدیرکمیته امدادشهرستان دورود از ایجاد و بهره برداری 56 طرح اشتغال زایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد  با  بیش از 700 میلیون تومان و افتتاح 12واحد مسکن مددجویی با  324 میلیون تومان برای مددجویان شهری و روستایی به مناسب هفته دولت خبر داد و افزود: مسکن های تحویلی به مددجویان در قالب  ساخت ، خریداری، تعمیر و یا تکمیل شده است.

 

وی با اشاره به اینکه ارتقاء سطح کیفی ساختمان‌ها، رعایت اصول فنی، تهیه نقشه مناسب و نظارت دقیق بر مراحل ساخت منازل مددجویی از جمله مواردی است که با دقت اجرا می‌شود، گفت: ایجاد سرپناه و ساخت مسکن برای مددجویان یکی از مهمترین دغدغه‌های این نهاد است تا خانواده‌های فاقد مسکن مناسب از سرپناهی مستحکم و مقاوم بهره‌مند شوند.

 

 وی با بیان اینکه توانمندسازی، شکوفایی استعدادها و تامین خوداتکایی نیازمندان و محرومان از مهم ترین اهداف این نهاد است، گفت: کمیته امداد با فراهم کردن زمینه خودکفایی برای مددجویان تحت حمایت مستعد اشتغال ، با اهداء تسهیلات لازم در طرح های خودکفایی ، مشاغل خانگی و کارانگیزی نقش مهمی در جهت توانمند سازی آنان ایفا می کند.

 

اسدی با بیان اینکه کمیته امداد برنامه ‏های متعددی با هدف ایجاد اشتغال برای مددجویان طرح ‏ریزی کرده است، بیان کرد: شماری از طرح های کمیته امداد برای اشتغال مددجویان با حمایت ‏های سایر دستگاه ‏های اجرایی عملیاتی می‏ شود.

 

وی با تاکید بر اجرای طرح های خود اشتغالی و فرصت های شغلی مناسب برای خانواده های نیازمند، گفت: مددجویان تحت حمایت با دریافت تسهیلات اشتغال زایی و همچنین فراگیری آموزش‎های لازم در این زمینه به استقلال اقتصادی و خودکفایی رسیده و از چرخه حمایتی این نهاد خارج می‎شوند .

 

انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۳۳۴
(چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶) ۱۳:۰۶پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید