جزییات خبر

یکشنبه / ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۳:۵۱
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۷۴۵۲
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان
مدیرکل کمیته امداد استان لرستان اعلام کرد؛

اعزام 500 نفر از مددجویان کمیته امداد لرستان به اردوی راهیان نور

مدیرکل کمیته امداد استان لرستان گفت: 500 نفر از خواهران تحت حمایت امداد، در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزام‌ شده‌اند.

(یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷) ۱۳:۵۱

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی، مدیرکل کمیته استان لرستان امروز در مراسم بدرقه اردوی راهیان نور خانوارهای تحت حمایت این نهاد گفت: برنامه فرهنگی اردوهای زیارتی و تربیتی کمیته امداد یکی از شیوه‌های آموزشی و در راستای توانمندسازی اجتماعی و آموزش مهارت‌های زندگی انجام می‌شود.

وی با اشاره به اعزام 500 نفر از خواهران تحت حمایت در قالب کاروان راهیان نور گفت: کاروان راهیان نور با استفاده از 10 دستگاه اتوبوس به مدت سه شبانه‌روز در مناطق عملیاتی جنوب (شلمچه) حضور یافته و از برنامه‌های ویژه فرهنگی آموزشی بهره‌مند می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان لرستان با تأکید بر تأثیرگذاری برنامه‌های فرهنگی بر سبک زندگی و توانمندسازی آنان گفت: اردوهای راهیان نور یک الگوسازی مناسب در تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی است و در اجرای بیانیه گام دوم انقلاب یکی از راه‌های اصلی آشنایی جوانان با دستاوردهای انقلاب و آشنایی با پیام شهدا است.

محمدی فارسانی بابیان اینکه جوانان از اردوهای راهیان نور استقبال می‌کنند، گفت: حضور جوانان در این برنامه‌ها به‌صورت داوطلبانه و از شهرستان‌های مختلف استان در این اردو شرکت کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد هزینه‌های این اردو با مشارکت کمیته امداد و سپاه ناحیه حضرت ابوالفضل (ع) تامین شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۴۸
(یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷) ۱۳:۵۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید