جزییات خبر

یکشنبه / ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ / ۰۸:۱۶
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۷۶۰۷
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

اختصاص شناسه پرداخت به‌حساب ایتام سیل‌زده لرستان

مدیرکل کمیته امداد استان لرستان از آمادگی این نهاد برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی هم‌وطنان عزیز به کودکان طرح اکرام و محسنین آسیب‌دیده در سیل خبر داد.

(یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸) ۰۸:۱۶

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی، مدیرکل کمیته امداد لرستان از اختصاص شناسه پرداخت کمک به ایتام و طرح محسنین ناطق سیل‌زده خبر داد و افزود: سیل لرستان موجب خسارت به خانواده‌های ایتام و محسنین تحت حمایت وارد کرده که با توجه به بنیه اقتصادی ضعیف امکان جبران برای خانوارها دشوار است.

وی به تعداد ایتام و کودکان طرح محسنین اشاره کرد و گفت: ایتام خسارت‌دیده 390 نفر و محسنین 260 نفر هست که نیازمند مساعدت خیران در بهسازی و جبران خسارت هستند.

مدیرکل کمیته امداد با اشاره به حمایت مادی و معنوی حامیان طرح اکرام و محسنین در قالب کمک‌های ماهیانه گفت: به‌منظور یاری‌رساندن به خانوار‌های این قشر جامعه شماره‌حساب عمومی 4533334561 نزد بانک ملت با شناسه پرداخت 280000002007 برای همه هم‌وطنان در نظر گرفته‌شده است.

محمدی فارسانی با تأکید بر اینکه کمک‌های نقدی واریز به این حساب صرفاً در امور ایتام و محسنین هزینه می‌شود افزود: این کمک‌ها درزمینه ساخت و تعمیر مسکن، تأمین وسایل ضروری منزل، کمک‌معیشت مصرف می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۱۰
(یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸) ۰۸:۱۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید