جزییات خبر

شنبه / ۱ تیر ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۴
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۹۱۸۸
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان
معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان لرستان اعلام کرد؛

جبران خسارت مشاغل آسیب دیده مددجویان کمیته امداد در مناطق سیل‌زده

معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان لرستان گفت: دو میلیارد و 800 میلیون تومان به صاحبان مشاغل آسیب دیده از سیل کمیته امداد استان لرستان پرداخت شد.

(شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸) ۱۲:۴۴

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امین اله کردعلیوند، معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان لرستان با اشاره به آسیب طرح های اشتغال مددجویان این نهاد در سیلاب گفت: عمده خسارت وارده به هزار و 250 طرح در زمینه های کشاورزی و دامپروری بوده است.

وی با اشاره به تشکیل کمیته ارزیابی و تعیین خسارت طرح های اشتغال مددجویان گفت: ناظران فنی و کارشناسان اشتغال کمیته امداد از طرح های آسیب دیده بازدید و برآورد اولیه خسارت انجام گرفت.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با تاکید بر حمایت و احیای مشاغل آسیب دیده گفت: کمک های بلاعوض این نهاد به مبلغ دو میلیارد و 800 میلیون تومان تخصیص و بر اساس تعیین کارشناسان هر طرح بین 2 تا 8 میلیون تومان پرداخت می شود.

وی به استمهال بازپرداخت تسهیلات پرداخت شده از منابع کمیته امداد اشاره کرد و افزود: 113 طرح از مشاغل آسیب دیده مشمول استمهال شده و تا یک سال از پرداخت اقساط بدون هیچ شرایطی معاف هستند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از پرداخت تسهیلات ارزان و آسان به مددجویان مجری طرح خوداشتغالی خبر داد و گفت: بسته حمایتی تسهیلات آسان از 30 تا 50 میلیون تومان نیز به صاحبان مشاغل آسیب دیده برای احیا و تولید پرداخت می شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۶۴
(شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸) ۱۲:۴۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید