جزییات خبر

یکشنبه / ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۸
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۵۷۰۹۵
گزارشگر : ۶۷
سرویس لرستان
در عید قربان

خیران لرستانی 800 راس دام اهداء کردند

خیران لرستانی در روز عید قربان امسال بیش از 800 راس دام زنده به ارزش 600 میلیون تومان به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد استان اهداء کردند.

(یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۸

مدیر کل کمیته امداد استان لرستان عملکرد این نهاد در جمع آوری نذورات مردمی در روز عید قربان را تشریح کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ جاسم محمدی فارسانی، مدیرکل کمیته امداد استان لرستان با بیان اینکه نیکوکاران همه ساله در آستانه عید سعید قربان، گوشت قربانی و نذورات خود را به دفاتر کمیته امداد و پایگاههای این نهاد  تحویل می‌دهند، گفت: کمیته امداد نذورات مردمی را در روز عید قربان جمع آوری و در کمترین زمان در بین اقشار آسیب پذیرو نیازمند جامعه توزیع می کند.
محمدی فاسانی با اشاره به اینکه خیران سال گذشته در روز عید قربان 230  میلیون تومان در قالب وجه نقد و گوشت قربانی به نیازمندان کمک کرده بودند، افزود: خیران لرستانی در روز عید قربان امسال بیش از 800 راس دام زنده به ارزش 600 میلیون تومان به  نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد استان اهداء کردند.
مدیرکل کمیته امداد استان لرستان با بیان اینکه با همکاری مساجد و مراکز نیکوکاری آماده دریافت هدایا و نذورات قربانی مردم خیر برای اهداء به نیازمندان هستیم، گفت: کمیته امداد با هدف ترویج فرهنگ احسان و انفاق می‌کوشد تا با کمک‌های خیران گام‌های موثرتری برای افزایش همبستگی اجتماعی بردارد.
وی با اشاره به اینکه آسان‌ترین روش پرداخت نذورات و قربانی استفاده از روش‌های نوین و الکترونیکی است، بیان کرد: خیران در هر شرایط زمانی و مکانی می توانند تنها با شماره‌گیری کد رایگان #۰66*۸۸۷۷* با گوشی‌های همراه هدایا و نذورات‌ خود را به دست مددجویان و نیازمندان واقعی برسانند.
محمدی فارسانی با بیان اینکه شماره حساب 105234681005 نزد بانک ملی برای واریز کمک‌های نقدی خیران اختصاص داده شده است، افزود: کمیته امداد تمامی وجوهات، نذورات، هدایا و گوشت‌های قربانی مردم نیکوکار را در کوتاه ترین زمان بین خانواده‌های نیازمند توزیع خواهد کرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۰۹
(یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۸پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید