جزییات خبر

دوشنبه / ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۶
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۵۷۱۵۲
گزارشگر : ۶۷
سرویس لرستان
در پنج ماهه نخست امسال

نیکوکاران الشتری 166 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند

نیکوکاران الشتری طی پنج ماهه نخست سال جاری 166 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند.

(دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۶
مدیر کمیته امداد شهرستان الشتر چگونگی صرف صدقات در امور محرومان را تشریح کرد.
 
به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علی اشرف جهانیان، مدیر کمیته امداد شهرستان الشتر با بیان اینکه  ۱۳ هزار و 22 صندوق صدقه کوچک، متوسط و بزرگ در الشتر نصب شده است، گفت: نیکوکاران الشتری 166 میلیون تومان طی پنج ماهه نخست سال جاری در قالب صدقات به نیازمندان کمک کردند.

 

وی به موارد صرف صدقات مردمی در امور محرومان اشاره کرد و افزود: صدقات مردم این شهرستان در بخش‌های درمان، کمک معیشت زندگی، جهیزیه، مسکن مددجویی، امور تحصیلی، فرهنگی و اشتغال وخودکفایی برای خانواده های نیازمندان هزینه شده است.

 

جهانیان با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر با بهره گیری از شیوه های نوین و درگاه‌های الکترونیکی جذب مشارکت‌های مردمی آسان‌تر انجام می‌شود، افزود: صندوق‌های صدقه کمیته امداد یکی از راه‌های جذب مشارکت‌های مردمی است که در اماکن مختلف شهری و روستایی، ادارات و نهادها نصب و توزیع شده است.

 

وی گفت: سال گذشته از طریق 12 هزار و 892 صندوق صدقه بیش از 364 میلیون تومان جذب و در امور مددجویان و نیازمندان هزینه شد .

 

مدیر کمیته امداد شهرستان الشتر با اشاره به اینکه کمیته امداد تدابیری را برای جلوگیری از سرقت از صندوق صدقات و سرعت بخشی به فرایند خدمت رسانی مدنظر دارد، بیان کرد: نیکوکاران با استفاده از روش های الکترونیکی و درگاه های اینترنتی می توانند در امور خدمت رسانی به نیازمندان و مددجویان سهیم باشند.

 

وی شماره# ۰۶۶*۸۸۷۷* را برای پرداخت از طریق گوشی های همراه به مردم شریف ونیکوکار اعلام و از مشارکت عموم خیران در کمک به محرومان و نیازمندان تشکر کرد.

 

انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۴۵۱
(دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۶پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید