جزییات خبر

سه شنبه / ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۹:۳۵
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۵۷۳۳۹
گزارشگر : ۶۷
سرویس لرستان

پرداخت 162 میلیون تومان حق بیمه مددجویان الیگودرزی

کمیته امداد شهرستان الیگودرز 162 میلیون تومان برای حق بیمه تامین اجتماعی 342 نفر از زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح اشتغال تحت حمایت از ابتدای سال جاری تا کنون پرداخت کرد.

(سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۳۵

 مدیر کمیته امداد شهرستان الیگودرز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در حوزه حمایت و سلامت خانواده به تشریح عملکرد این نهاد در زمینه بیمه و درمان مددجویان تحت حمایت پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، بهروز ماهرو بختیاری، مدیر کمیته امداد شهرستان الیگودرز  با بیان اینکه حفظ سلامت و تامین آتیه مددجویان تحت حمایت همواره مد نظر این نهاد است، افزود: کمیته امداد شهرستان الیگودرز  162 میلیون تومان برای حق بیمه تامین اجتماعی 342 نفر از زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح اشتغال تحت حمایت از ابتدای سال جاری تا کنون پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه بهره‌مند شدن مددجویان از خدمات بیمه تامین اجتماعی گام بلندی برای توانمندی و خوداتکایی آنها محسوب می شود، گفت: حق بیمه تامین اجتماعی با هدف ایجاد انگیزه و تقویت حس نگرش مثبت به آینده در مددجویان پرداخت می شود.

مدیر کمیته امداد شهرستان الیگودرز با بیان اینکه ارائه خدمات درمانی و بهداشتی از دیگر اقدامات کمیته امداد در حمایت از مددجویان تحت حمایت است، افزود: طی پنج ماهه امسال 34 میلیون و 604  هزار تومان برای ارائه خدمات درمانی به مددجویان تحت حمایت در زمینه های پرداخت فرانشیز دارو، فرانشیز بستری، نگهداری سالمندان، آزمایشگاه، رادیولوژی، تامین هزینه سفر و اقامت هزینه شده است .

وی با اشاره به برنامه امنیت تغذیه مددجویان گفت: سوء تغذیه یکی از بیماریهای شایع در میان کودکان است که در صورت بی توجهی به این امر باعث بروز معضلات و مشکلات غیر قابل جبران در آینده می شود، بدین منظور طی پنج ماه گذشته  امسال 64 میلیون تومان خدمات تغذیه ای به این گروه ارائه شده است .

ماهروبختیاری بیان کرد: فراهم کردن بستر مناسب جهت امور درمانی و بیمه اجتماعی خانوارهای  تحت حمایت، از گام‌های اساسی این نهاد در جهت توانمندسازی مددجویان است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۷۱
(سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۳۵پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید