جزییات خبر

دوشنبه / ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ۱۰:۲۰
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۱۹۹۰
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

بازدید 125 نفر از مسئولان ارشد استان لرستان از خانوارهای تحت حمایت

در ماه مبارک رمضان سال گذشته 125 نفر از مسئولان ارشد استانی از 431 خانوار تحت حمایت کمیته امداد لرستان بازدید کردند.

(دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷) ۱۰:۲۰

مدیرکل کمیته امداد استان لرستان گزارشی از فعالیت‌های این نهاد در ماه مبارک رمضان ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی، مدیرکل کمیته امداد استان لرستان بابیان اینکه رویکرد کمیته امداد در ماه میهمانی خداوند جذب مشارکت‌های مردم، توسعه فرهنگ انفاق و نوع‌دوستی و مشارکت بیشتر مردم در محرومیت‌زدایی است گفت: سازماندهی کمک‌های خیران در فقرزدایی و هدایت کمک‌ها به سمت مناطق محروم از اهداف اجرای برنامه‌های ماه مبارک رمضان است.
وی بابیان اینکه ماه رمضان ماه آمرزش و غفران الهی، ماه صیام و بندگی و آزمایش خداوند در نیکوکاری و بخشش است گفت: هرساله کمیته امداد با اجرای برنامه‌های فرهنگی، حمایتی و اجتماعی این امکان را فراهم می‌کند تا مردم سخاوتمند به‌آسانی بتوانند کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند.
مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: جذب حامی در ایام ماه مبارک رمضان به‌ویژه لیالی قدر برای کودکان یتیم و کودکان دارای سرپرست بیماری و صعب‌العلاج در طرح اکرام ومحسنین از برنامه‌های معنوی این نهاد در سراسر استان است.
محمدی فارسانی بابیان اینکه راه‌های مشارکت مردم از طریق بستر الکترونیکی سامانه سنا، کد دستوری #066*8877* به‌آسانی امکان‌پذیر است گفت: مردم نیکوکار و خیران می‌توانند با مراجعه به سایت امداد به نشانی news.emdad.ir در برنامه‌های این نهاد مشارکت کنند.
وی با اشاره به اینکه در ماه مبارک رمضان سفره‌های اطعام در سراسر استان آماده دریافت نذورات مردم است گفت: این نهاد آمادگی دارد بسته‌های غذایی از خیران دریافت و در بین خانوارهای نیازمند توزیع کند.
محمدی فارسانی بابیان اینکه سال گذشته 15 هزار و 500 نفر در سراسر استان به همت خیران و کمیته امداد با غذای گرم افطار شدند گفت: 391 خانوار نیز سبد کالا از طرف خیران دریافت کردند.
مدیرکل کمیته امداد لرستان با تأکید بر اینکه در ماه مبارک رمضان دیدوبازدید از خانوارهای تحت حمایت در قالب طرح مفتاح الجنه انجام می‌گیرد افزود: خیران و مسئولان استانی با حضور معنوی در خانه مددجویان با خدمات این نهاد به محرومین از نزدیک آشنا و به برخی از مسائل مرتبط رسیدگی می‌کنند که در سال گذشته 431 خانوار با حضور 125 نفر از مسئولان ارشد استانی 550 میلیون تومان به‌صورت نقد و کالا کمک کردند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۷۲
(دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷) ۱۰:۲۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید