جزییات خبر

شنبه / ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۱:۰۱
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۲۱۹۶
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان
همزمان با برگزاری مراسم شب‌های قدر

150 پایگاه کمیته امداد لرستان میزبان ثبت‌نام حامیان طرح اکرام ومحسنین

در شب‌های قدر 150 پایگاه کمیته امداد در مصلاها و مساجد آماده جذب حامی و دریافت نذورات مردم لرستان هستند.

(شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷) ۱۱:۰۱

مدیرکل کمیته امداد استان لرستان گزارشی از نحوه مشارکت حامیان و خیران در حمایت از فرزندان ایتام ومحسنین ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی، مدیرکل کمیته امداد استان لرستان بابیان اینکه هشت هزار نفر از فرزندان زیر 18 سال این نهاد فاقد حامی هستند گفت: کمیته امداد با بسترسازی مناسب به روش‌های مختلف زمینه مشارکت حامیان حقیقی و حقوقی را فراهم نموده است.
وی به ایجاد 150 پایگاه در مکان‌های برگزاری مراسم شب‌های قدر اشاره کرد و گفت: حامیان و خیران می‌توانند با انتخاب یک یا چند فرزند نسبت به حمایت مادی و معنوی این فرزندان اقدام نمایند.
محمدی فارسانی گفت: خیران و نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به سایت emdad.ir، خودپردازهای بانک ملت، شماره‌گیری کد دستوری #066*8877*، اپلیکیشن سنا و سکه و مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد به خانوار‌های نیازمند تحت حمایت طرح اکرام ومحسنین کمک کنند.
مدیرکل کمیته امداد بابیان اینکه 19 هزار و 750 حامی از 7 هزار و 200 یتیم طرح اکرام حمایت می‌کنند گفت: سال گذشته 11 میلیارد و 900 میلیون تومان به‌حساب ایتام واریزشده است.
محمدی فارسانی به فرزندان زیر 18 سال طرح محسنین اشاره کرد و گفت: طرح محسنین به‌موازات طرح اکرام زمینه ایی را فراهم نموده تا هموطنان با مشارکت در تقبل هزینه فرزندان دارای سرپرست ناتوان را یاری بخشند و با پذیرش هزینه‌های آن‌ها سهم مهمی در آینده درخشان کودکان سرزمین خود داشته باشند.
مدیرکل کمیته امداد بابیان اینکه فرزندان خانوارهای که دارای سرپرست ازکارافتاده، سرپرست دارای بیماری صعب‌العلاج و فرزندان زنان مطلقه که قادر به تأمین مخارج زندگی نیستند گفت: پنج هزار و 850 حامی طرح محسنین حمایت از دو هزار و 750 کودک یتیم را بر عهده‌دارند که سال گذشته یک میلیارد و 900 میلیون تومان به‌حساب فرزندان طرح محسنین واریزشده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۱۸
(شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷) ۱۱:۰۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید