جزییات خبر

سه شنبه / ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ / ۰۸:۵۸
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۳۶۰۳
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

آمادگی کمیته امداد لرستان برای دریافت نذورات قربانی

مردم خیر لرستان می‌توانند در عید سعید قربان گوشت قربانی و نذورات خود را به پایگاه‌های کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان تحویل تا در بین نیازمندان توزیع شود.

(سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷) ۰۸:۵۸
مدیرکل کمیته امداد استان لرستان گزارشی از نحوه دریافت نذورات مردم در عید سعید قربان ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی، مدیرکل کمیته امداد استان لرستان بابیان اینکه باهدف کمک به نیازمندان و بهره‌مندی از ظرفیت خیران در عید سعید قربان مردم خیر می‌توانند گوشت قربانی و نذورات خود را به پایگاه‌های این نهاد و مراکز نیکوکاری در سطح استان تحویل دهند تا در اسرع وقت بین نیازمندان توزیع شود.
وی به آمادگی 75 پایگاه ثابت و سیار این نهاد و ۴۰۰ شورای زکات روستایی در جمع‌آوری و توزیع نذورات عید قربان اشاره کرد و گفت: مردم می‌توانند با مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، پایگاه‌های جمع‌آوری نذورات در کشتارگاهای سراسر استان، شماره #066*8877* و یا شماره‌حساب 0105237286002 نزد بانک ملی واریز و در این کار خداپسندانه مشارکت کنند.
مدیرکل کمیته امداد لرستان افزود: حامیان می‌توانند نذورات قربانی خود را مستقیماً به‌حساب این کودکان واریز و یا نذورات نقدی خود را به کمیته امداد تحویل تا قربانی تهیه و به نیابت از آن‌ها بین نیازمندان توزیع می‌شود.
محمدی فارسانی خاطرنشان کرد سال گذشته مردم خیر و نیکوکار استان لرستان یک میلیارد و 20 میلیون تومان در عید سعید قربان به نیازمندان این نهاد کمک کرده‌اند
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۴۴۹
(سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷) ۰۸:۵۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید