جزییات خبر

یکشنبه / ۴ شهریور ۱۳۹۷ / ۱۱:۰۵
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۳۶۸۰
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

امضا تفاهم‌نامه همکاری کمیته امداد لرستان و سازمان مدیریت صنعتی

به‌منظور ارتقا توانمندی‌ها و افزایش مهارت اشتغال جوانان جامعه هدف کمیته امداد و باهدف آموزش‌ها و مشاوره‌های اشتغال پایدار متناسب با نیاز بازار کار و پتانسیل موجود در استان منعقد شد.

(یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷) ۱۱:۰۵

مدیرکل کمیته امداد استان لرستان گزارشی از امضای تفاهم‌نامه همکاری این نهاد با سازمان مدیریت صنعتی ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی، مدیرکل کمیته امداد استان لرستان گفت: به‌منظور ارتقا توانمندی‌ها و افزایش مهارت اشتغال جوانان جامعه هدف کمیته امداد و باهدف آموزش‌ها و مشاوره‌های اشتغال پایدار و متناسب با نیاز بازار کار و پتانسیل موجود در استان این تفاهم‌نامه منعقد شد است.
وی بابیان اینکه یکی از برنامه‌های کمیته امداد توانمندسازی مددجویان با ایجاد اشتغال پایدار است: گفت آموزش‌های مهارتی مهم‌ترین عامل مؤثر در مسیر رشد اقتصادی و بهبود کیفیت زندگی آن‌ها دارد.
مدیرکل کمیته امداد لرستان به همکاری این نهاد با سازمان مدیریت صنعتی درزمینه کارگاه‌های و دورهای آموزشی مهارتی اشاره کرد و گفت: کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی مهارتی، کارآفرینی و کسب‌وکار در حوزه‌های مختلف تولیدی، گردشگری و صنایع‌دستی ویژه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد برگزار می‌گردد.
محمدی فارسانی گفت: این تفاهم‌نامه در شش ماده و دو نسخه تنظیم‌شده است مدت اجرای آن سه سال و در صورت توافق طرفین قابل تمدید است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۳۶
(یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷) ۱۱:۰۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید