جزییات خبر

دوشنبه / ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ / ۰۹:۳۱
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۳۸۲۰
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

برپایی 78 پایگاه جشن عاطفه‌ها در لرستان

همزمان با سراسر کشور جشن عاطفه با شعار «لبخند مهر بسته به مهر شما» در 78 پایگاه لرستان برگزار می‌شود.

(دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷) ۰۹:۳۱

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد لرستان گزارشی از نحوه برگزاری جشن عاطفه‌ها ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا فضل الهی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان لرستان گفت: جشن عاطفه باهدف ترویج احسان و نیکوکاری در جامعه و تقویت سنت‌های حسنه اسلامی همزمان با سراسر کشور با شعار «لبخند مهر بسته به مهر شما» در 78 پایگاه لرستان برگزار می‌شود.
وی به کالای موردنیاز دانش آموزان بی‌بضاعت تحت حمایت اشاره کرد و گفت: کالاهای مرتبط با امور تحصیلی ازجمله کیف، کفش و لوازم‌التحریر از مهم‌ترین نیاز دانش‌ آموزان تحت حمایت است.
فضل الهی به همکاری و مشارکت دیگر سازمان‌ها در برپایی جشن عاطفه‌ها اشاره کرد و گفت: این جشن با همکاری صداوسیما، آموزش پرورش، بسیج سازندگی و سازمان دانش‌آموزی همزمان با سراسر کشور روز ۱۵ شهریورماه در سطح پایگاه‌های استان، ۱۶ شهریورماه در مصلی‌های نماز جمعه و ۱۱ مهرماه در مدارس برگزار می‌شود.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد لرستان گفت: 42 هزار پاکت در سه طرح جداگانه ویژه مقاطع دبستان، دوره اول و دوم دبیرستان چاپ و آماده توزیع در بین مدارس است.
وی به روش‌های مشارکت مردم اشاره کرد و گفت: مردم خیراندیش و نیکوکار استان می‌توانند کمک‌های خود را از طریق پایگاه‌های جمع‌آوری سطح شهر، مراکز نیکوکاری، شماره‌حساب 0105237286002 نزد بانک ملی و یا کد دستوری #066*8877* به دست دانش آموزان نیازمند برسانند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۸۹
(دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷) ۰۹:۳۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید