جزییات خبر

شنبه / ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ / ۱۱:۴۶
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۳۹۲۶
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

حمایت کمیته امداد لرستان از 3000 هزار بیمار صعب‌العلاج

هم‌اکنون سه هزار بیمار صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد لرستان از خدمات بیمه درمانی این نهاد بهره‌مند هستند.

(شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷) ۱۱:۴۶

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان لرستان گزارشی از خدمات درمانی این نهاد ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فاطمه فولادی، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد لرستان بابیان اینکه بیمه تکمیلی مددجویان برای کاهش پرداخت هزینه‌ها و خرید خدمات باکیفیت و متناسب آنان ارائه می‌شود گفت: برای بیمه تکمیلی 9 هزار و 200 نفر از مددجویان این نهاد یک میلیارد و 500 هزار تومان هزینه شده است.
وی به هزینه‌های سنگین بیماران خاص و صعب‌العلاج اشاره کرد و گفت: سه هزار بیمار صعب‌العلاج و 65 بیمار خاص تحت حمایت کمیته امداد لرستان هستند که خدمات این نهاد به‌تنهایی جواب گوی این بیمار نیست و از تمام مردم و خیران می‌خواهیم کمک‌های های خود برای درمان این بیماران در قالب «طرح شفا» در اختیار آن‌ها قرار دهند تا روند رسیدگی به امور بیماران را تسریع و موجب بهبودی و سلامت آن‌ها شود.
فولادی با اعلام اینکه: 58 هزار و 600 نفر از مددجویان دارای کارت درمانی این نهاد هستند گفت: در پنج‌ماهه سال جاری هفت میلیارد تومان برای بیمه پایه مددجویان هزینه شده است.
وی به فعالیت این نهاد در بخش درمان اشاره کرد و گفت: پرداخت هزینه‌های دارویی، آزمایشگاه، بستری، نگهداری بیماران، کمک به ارتقا شاخص‌های بهداشتی، ارائه خدمات به بیماران خاص و تهیه لوازم پزشکی ازجمله فعالیت‌های این نهاد برای رفع مشکلات درمانی مددجویان است.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد لرستان بابیان اینکه 330 مرکز درمانی برای ارائه خدمات به مددجویان طرف قرارداد این نهاد هستند گفت: 97 داروخانه، 45 پزشک عمومی، 75 متخصص، 11 فوق تخصص، 20 بیمارستان و 40 پار کلینیک با این نهاد همکاری دارند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۷۴
(شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷) ۱۱:۴۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید