جزییات خبر

دوشنبه / ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ / ۱۱:۲۸
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۴۰۹۰
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

پرداخت 3.6 میلیارد تومان حق بیمه تأمین اجتماعی مددجویان لرستانی

از ابتدای سال جاری تاکنون کمیته امداد لرستان سه میلیارد و 600 میلیون تومان حق بیمه تأمین اجتماعی پنج هزار و 330 نفر از مددجویان تحت حمایت را پرداخت کرده است.

(دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷) ۱۱:۲۸

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد لرستان گزارشی از بیمه تأمین اجتماعی مددجویان تحت حمایت ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فاطمه فولاشدی، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد لرستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون سه میلیارد و 600 میلیون تومان حق بیمه تأمین اجتماعی پنج هزار و 330 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد لرستان پرداخت‌شده است.
وی بابیان اینکه بیمه اجتماعی به‌منظور توانمندسازی مددجویان پرداخت می‌شود گفت: تاکنون 151 نفر از مددجویان تحت حمایت بازنشسته و از تأمین اجتماعی خدمات دریافت می‌کنند.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد لرستان به مزایای بیمه برای زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح‌های اشتغال و خودکفایی اشاره کرد و گفت: بیمه به‌منظور اطمینان دادن به افراد برای تأمین آتیه و ایجاد فضای مطمئن برای فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی است.
فولادی گفت: زنان سرپرست خانوار 45 تا 50 سال و مجریان طرح‌های اشتغال و خودکفایی 18 تا 50 سال مشمول پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی می‌شوند. وزنان تا 55 سال و آقایان تا 60 سال در صورت پرداخت حداقل ۱۰ سال بیمه بازنشسته و از تأمین اجتماعی مستمری دریافت می‌کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۹۸
(دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷) ۱۱:۲۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید