جزییات خبر

سه شنبه / ۱۰ مهر ۱۳۹۷ / ۰۷:۳۹
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۴۳۲۰
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان
در شش‌ماهه نخست سال جاری انجام شد

بهره‌مندی 5000 مددجو از برنامه‌های اوقات فراغت کمیته امداد لرستان

پنج هزار نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد لرستان از کلاس‌ها و اردوهای زیارتی، تربیتی این نهاد بهره‌مند شده‌اند.

(سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷) ۰۷:۳۹


معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان لرستان گزارشی از برنامه‌های اوقات فراغت این نهاد در شش‌ماهه نخست سال جاری ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید حمید علوی، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان لرستان گفت: این نهاد باهدف غنی‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت اقدام به برگزاری اردوهای زیارتی، تربیتی و کلاس‌های آموزشی برای پنج هزار نفر از مددجویان تحت حمایت کرده است.

وی گفت: کلاس‌هایی با موضوع احکام، اخلاق اسلامی، آموزش‌های فرهنگی اجتماعی، قرآن، مهارت‌های نوجوانی، مهارت‌های هنری، برنامه‌های کتاب‌خوانی، برنامه‌های ورزشی و آسیب‌های اجتماعی ازجمله کلاس‌هایی است که برای دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت در کانون‌های این نهاد برگزارشده است.

علوی بابیان اینکه سه هزار و 600 نفر از دانشجویان و دانش آموزان تحت حمایت بااعتبار 110 میلیون تومان از کلاس‌های اوقات فراغت این نهاد بهره‌مند شده‌اند گفت: توانمندسازی فکری، مهارت‌یابی و تقویت روحیه دینی ازجمله اهداف و برنامه‌های این کلاس‌ها است.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد لرستان به اهداف برگزاری اردوهای زیارتی و تربیتی اشاره کرد و گفت: هزار و 400 نفر از مددجویان تحت حمایت باهدف رشد آگاهانه ایمانی و توجه به برنامه‌های تربیت دینی در این اردوهای شرکت کرده‌اند.

وی افزود: از این تعداد 970 نفر از مددجویان تحت حمایت به اردوهای زیارتی مشهد مقدس و قم و 430 نفر به اردوهای تربیتی که در استان‌های اصفهان و گیلان برگزار شد اعزام‌شده‌اند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۱۷
(سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷) ۰۷:۳۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید