جزییات خبر

شنبه / ۱۴ مهر ۱۳۹۷ / ۱۰:۳۱
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۴۴۰۲
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

اعطا 17 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان لرستانی

17 میلیارد و 800 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به هزار و 70 نفر از مددجویان تحت حمایت و افراد واجد شرایط غیر تحت حمایت در شش‌ماهه نخست سال جاری اعطاشده است.

(شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷) ۱۰:۳۱

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد لرستان گزارشی از عملکرد شش‌ماهه این نهاد در بخش اشتغال و خودکفایی ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امین اله کردعلیوند، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان لرستان بابیان اینکه ایجاد فرصت‌های شغلی جدید با رویکرد توانمندسازی و پایداری شغل از مهم‌ترین اهداف کمیته امداد است گفت: مددجویان تحت حمایت واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به کمیته امداد و پس از مشاوره‌های شغلی نسب به دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی اقدام نمایند.

وی افزود: در شش‌ماهه نخست سال جاری 17 میلیارد و 800 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به هزار و 70 نفر از مددجویان تحت حمایت و افراد واجد شرایط غیر تحت حمایت درزمینه کارانگیزی، توان‌افزایی و خودکفایی اعطاشده است.

کردعلیوند به طرح‌های اجراشده این نهاد اشاره کرد و گفت: 50 طرح درزمینه کشاورزی، 406 طرح دام‌پروری، 17 طرح صنایع‌دستی و 599 طرح درزمینه خدمات بوده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد لرستان به‌منظور اطمینان از اشتغال ایجادشده و جلوگیری از انحراف شغل‌ها گفت: ناظرین این نهاد تا پنج سال از طرح ایجادشده بازدید می‌کنند.

وی همچنین افزود: سال گذشته 70 میلیارد و 780 میلیون تومان تسهیلات اشتغال به چهار هزار و 274 مددجوی تحت حمایت پرداخت‌شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۸۰
(شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷) ۱۰:۳۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید