جزییات خبر

دوشنبه / ۱۹ آذر ۱۳۹۷ / ۱۱:۴۳
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۵۴۹۴
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد لرستان خبر داد؛

پرداخت 8 میلیارد تومان کمک‌هزینه ازدواج به مددجویان تحت حمایت

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد لرستان گفت: از ابتدای سال جاری، هشت میلیارد و 200 میلیون تومان کمک‌ هزینه ازدواج به 2950 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد لرستان پرداخت‌ شده است.

(دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷) ۱۱:۴۳

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فاطمه فولادی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان لرستان بابیان اینکه: همواره حمایت از ازدواج مددجویان تحت حمایت موردتوجه این نهاد بوده است گفت: پرداخت کمک‌هزینه ازدواج به مددجویان باهدف تکیم و تقویت بنیاد خانواده و ترویج ازدواج آسان و بهنگام در جامعه هدف است.

وی از پرداخت هشت میلیارد و 200 میلیون تومان کمک‌هزینه ازدواج به مددجویان تحت حمایت خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون هزار و 100 کمک‌هزینه ازدواج به پسران و هزار و 850 کمک‌هزینه جهیزیه برای دختران و ازدواج مجدد بانوان پرداخت‌شده است.

فولادی بابیان اینکه تمام نوعروسان از مشاوره‌های قبل از ازدواج بهره‌مند می‌شوند گفت: دختران تحت حمایت می‌توانند قبل از ازدواج از دوره‌های آموزشی متناسب ازجمله کلاس‌های مشاوره‌های فردی و گروهی، کلاس‌های آموزشی همسران جوان و مشاوره آموزش خانواده بهره‌مند شود.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد لرستان همچنین افزود: دو میلیارد و 200 میلیون کمک‌هزینه ازدواج برای تأمین جهیزیه در مناطق محروم این استان پرداخت‌شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۴۶
(دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷) ۱۱:۴۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید