جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۸ آذر ۱۳۹۷ / ۱۰:۰۳
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۵۶۸۱
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان
از طریق صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت انجام شد

پرداخت بیش از 20 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان تحت حمایت لرستانی

چهار هزار و 450 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه بااعتبار 20 میلیارد و 745 میلیون تومان از محل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان لرستان به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان پرداخت‌شده است.

(چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷) ۱۰:۰۳

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا اکبری، مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان لرستان بابیان اینکه تسهیلات قرض‌الحسنه به‌منظور رفع مشکلات مددجویان با اقساط بلندمدت پرداخت می‌شود گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون چهار هزار و 450 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه بااعتبار 20 میلیارد و 745 میلیون تومان از محل صندوق قرض‌الحسنه امداد استان به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان پرداخت‌شده است.

وی به سرفصل‌های اعطایی تسهیلات قرض‌الحسنه اشاره کرد و گفت: سه هزار و 831 فقره تسهیلات کارگشایی، 424 مورد تسهیلات خودکفایی، خرید و ساخت مسکن 165 مورد، ودیعه مسکن 16 مورد و 14 فقره تسهیلات از محل مشارکت خیران پرداخت‌شده است.

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت لرستان هدف از راه‌اندازی این صندوق را ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه در جامعه و رفع نیازهای ضروری خانوارها دانست و گفت: با سپرده‌‌گذاری خیران و نیکوکاران در «صندوق امداد ولایت» می‌توان خدمات مطلوب‌تر و بهتری به جامعه هدف ارائه داد.

اکبری ضمن دعوت خیران و نیکوکاران به سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت گفت: با سپرده‌گذاری در این صندوق و ارائه تسهیلات به مددجویان تحت حمایت، نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر جامعه می‌توان روند خوداتکایی آن‌ها را سرعت بخشند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۷۳
(چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷) ۱۰:۰۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید