جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۲ دی ۱۳۹۷ / ۱۰:۵۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۵۹۸۳
گزارشگر : ۸۰
سرویس قزوین
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین خبرداد:

ساخت 12 واحد مسکونی برای زلزله زدگان کرمانشاه

12 واحد مسکونی برای مددجویان زلزله زده مناطق روستایی کرمانشاه که تاکنون به دلیل عدم توانایی مالی قادر به تهیه مسکن نشده بودند و در کانکس ساکن هستند ، به سرعت پیگیری و ظرف سه ماه احداث و تحویل خواهد شد.

(چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷) ۱۰:۵۴

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در نشست با رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین به بررسی راهکارهای افزایش همکاری برای احداث سریع واحدهای مسکونی در مناطق زلزله زده کرامانشاه پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مجید مومنی، مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با تقدیر از همکاری بسیج سازندگی استان در ارائه خدمت به جامعه هدف بیان کرد: خدمت به نیازمندان خط اصلی و محوری فعالیت کمیته امداد امام خمینی (ره) است.

وی ادامه داد: خدمت به محرومان و نیازمندان در سیره انبیاء و ائمه اطهار (ع) به عنوان یک رویکرد جدی وجود داشته و با تأسی به همین اندیشه نیز، بنیانگذار جمهوری اسلامی برای تأسیس کمیته امداد اقدام کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین افزود: امروز نیز مقام معظم رهبری با همان جدیت بر خدمت به محرومان تأکید دارند و به بیان مهندس فتاح هر بار که گزارشی از رفع محرومیت به ایشان ارائه می شود، به خوبی رضایت و آرامش را از سوی ایشان شاهد هستیم.

وی اضافه کرد: جامعه هدف کمیته امداد را افرادی محروم و نیازمند تشکیل می دهند ولی در میان همین اقشار برخی از مددجویان از ناتوانی و ضعف شدیدتری برخوردارند که رسیدگی و ارتقای زندگی این عده با جدیت دنبال می شود.

مومنی تصریح کرد: در روزهای اخیر یک موسسه خیریه ، تأمین بخشی از هزینه های ساخت 12 واحد مسکونی در مناطق زلزله زده کرمانشاه را بر عهده گرفت و در حال حاضر تلاش میکنیم برای احداث این واحدها از توان و ظرفیت بسیج سازندگی نیز استفاده کنیم تا این واحدهای مسکونی به سرعت احداث و تحویل شود.

وی توضیح داد: 12 واحد مسکونی برای مددجویان زلزله زده مناطق روستایی کرمانشاه که تاکنون به دلیل عدم توانایی مالی قادر به تهیه مسکن نشده بودند و در کانکس ساکن هستند ، لازم است به سرعت پیگیری و ظرف سه ماه احداث و تحویل شود.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین خاطرنشان کرد: بخشی از هزینه های این واحدهای مسکونی از محل کمک موسسه خیریه، بخشی از کمک های مردمی، بخشی از منابع امداد و بخشی نیز از محل همکاری و کمک بسیج سازندگی در تأمین مصالح همچون کاشی و سرامیک و نیروی انسانی تامین خواهد شد.

مومنی اعلام کرد: این 12 واحد مسکونی در روستاهای زیرمجموعه سرپل ذهاب احداث می شود و به مددجویانی تحویل می شود که تاکنون به دلیل ناتوانی مالی موفق به دریافت وام و تأمین مالی برای احداث مسکن نشده اند.

وی یادآورشد: عموم مردم خیر و نیکوکار می توانند کمک های خود رادر قالب کمک های نقدی و غیرنقدی به نیازمندان اهداء کنند که برای این منظور علاوه بر دفاتر کمیته امداد؛ کد دستوری #028*8877* از طریق تلفن همراه نیز روشی نوین برای دریافت کمک های مردمی است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۴۴
(چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷) ۱۰:۵۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید