جزییات خبر

دوشنبه / ۱۷ دی ۱۳۹۷ / ۱۰:۴۳
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۶۰۶۸
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان
در 9 ماهه امسال محقق شد؛

پرداخت 20 میلیارد تومان تسهیلات کارگشایی به مددجویان و نیازمندان لرستانی

در 9 ماهه سال جاری 20 میلیارد تومان تسهیلات کارگشایی به 6550 نفر از مددجویان و نیازمندان لرستانی با هدف رفع مشکلات اساسی آن‌ها پرداخت‌ شد.

(دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷) ۱۰:۴۳

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فاطمه فولادی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان لرستان گفت: در 9 ماهه سال جاری 6550 فقره تسهیلات کارگشایی به ارزش 20 میلیارد و 649 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت و افراد نیازمند باهدف رفع مشکلات درمانی، جهیزیه، مسکن، تحصیل و حمایتی پرداخت‌شده است.

وی گفت: با توجه به تفاهم‌نامه امضاشده بین کمیته امداد و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از مجموع تسهیلات پرداخت‌شده 2670 فقره تسهیلات کارگشایی به ارزش 7 میلیارد و 907 میلیون تومان از طریق بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و مابقی از طریق صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت پرداخت‌شده‌اند.

فولادی بابیان اینکه تسهیلات کارگشایی با اقساط بلندمدت و به‌صورت قرض‌الحسنه پرداخت می‌شود گفت: تسهیلات کارگشایی بدون دریافت هیچ‌گونه سود به خانوار‌های نیازمند پرداخت می‌شود تا آنان بتوانند بخشی از مشکلات اساسی خود را رفع کنند.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد لرستان به نحوه دریافت تسهیلات کارگشایی اشاره کرد و گفت: تسهیلات کارگشایی تا سقف 5 میلیون تومان پس از تشخیص و تائید مددکار با اولویت مشکل اساسی خانوارها پرداخت تا باعث رفع گرفتاری و راه گشای مسائل و مشکلات آنان گردد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۱۶
(دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷) ۱۰:۴۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید