جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۹ دی ۱۳۹۷ / ۱۳:۲۱
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۶۱۱۸
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان
مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت عنوان کرد؛

سیاست صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اشاعه فرهنگ قرض‌الحسنه است

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت صبح امروز در جلسه شورای اداری کمیته امداد استان لرستان گفت: سیاست صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت فرهنگ‌سازی و اشاعه فرهنگ قرض‌الحسنه است.

(چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۲۱

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید باجلان بابیان اینکه بهره‌گیری و فرهنگ‌سازی برای توسعه مقوله قرض‌الحسنه در طول سال‌های گذشته و استفاده از ظرفیت‌های عظیم نیکوکاران و خیران و پویاتر نمودن شیوه‌های دستگیری از نیازمندان همواره موردتوجه جدی مدیران کمیته امداد بوده است گفت: راه‌اندازی صندوق باهدف تجمیع و هدایت منابع سازمانی و ظرفیت‌های مالی و اعتباری هم‌وطنان نیکوکار ازیک‌طرف و گسـترش فرهنگ یاری‌رساندن به نیازمندان جامعه و در نگاهی وسیع‌تر از اهداف صندوق قرض‌الحسنه می‌باشد.

وی به فعالیت‌های قرض‌الحسنه صندوق امداد ولایت اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 195 هزار وام قرض‌الحسنه درزمینه حمایتی، مسکن، اشتغال و کارگشایی پرداخت‌شده است.

جاسم محمدی فارسانی، مدیرکل کمیته امداد استان لرستان در این جلسه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 8200 مورد وام کارگشایی بااعتبار 33 میلیارد تومان به مددجویان و اقشار نیازمند پرداخت‌شده است.

وی به منابع اعتباری این وام‌ها اشاره کرد و گفت: 23 میلیارد از این مبلغ از حوزه اعتبارات تخصیصی صندوق قرض‌الحسنه ولایت و 10 میلیارد تومان از محل اعتبارات قرض‌الحسنه بانک مهر تأمین‌شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۲۸
(چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۲۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید