جزییات خبر

پنج شنبه / ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ / ۱۳:۲۳
سرویس : مسکن
کد خبر : ۱۶۶۷۱۶
گزارشگر : ۴۸۷
سرویس مسکن
با حضور مهندس فتاح؛

220 واحد مسکن‌مددجویان در استان گیلان به بهره‌برداری رسید

220 واحد مسکن مددجویان گیلانی با حضور رئیس کمیته امداد و رئیس سازمان برنامه و بودجه به بهره‌برداری رسید.

(پنج شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷) ۱۳:۲۳
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدپرویز فتاح رئیس کمیته امداد در مراسم بهره‌برداری از ۲۲۰ واحد مسکونی برای مددجویان استان گیلان، با قدردانی از حمایت های دولت و مجلس برای تخصیص اعتبار مسکن محرومان گفت: سازمان برنامه و بودجه سال گذشته 60 میلیارد تومان برای ساخت هزار واحد مسکن مددجویان اختصاص داد که امروز 220 واحد از آن‌ها به بهره‌برداری می رسد.
وی با اشاره به اینکه برای ساخت 220 واحد مسکن حدود 11 میلیارد تومان هزینه شده است، افزود: 18 واحد از این واحدهای مسکونی مربوط به مددجویان شهرستان لنگرود است و مابقی برای مددجویان در دیگر شهرستان‌های گیلان ساخته شده است.
رئیس کمیته امداد با تاکید بر ساخت مسکن مددجویان با رعایت تمام نکات ایمنی و فنی، ادامه داد: تاکنون تمام واحدهای مسکونی ساخته شده توسط کمیته امداد مورد رضایت مددجویان بوده که امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
وی افزود: این واحدهای مسکونی شامل ۹۲ واحد روستایی و ۱۲۷ واحد شهری با مشارکت خیران مسکن‌ساز استان گیلان برای مددجویان تحت حمایت این نهاد در سطح گیلان است که به آن‌ها واگذار می‌شود.
وی به روند ساخت مسکن برای مددجویان اشاره کرد و گفت: بخشی از هزینه ها توسط دولت و خیران و بخشی دیگر هم توسط کمیته امداد و خانواده مددجو تامین می شود.
وی خاطرنشان کرد: در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی، افتتاح چنین پروژه هایی امید را در زندگی محرومان دوچندان می کند.

محمدجواد نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز در این مراسم گفت: افتتاح ۲۲۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در استان گیلان در راستای تحقق وعده دولت برای ساخت دو هزار واحد برای مددجویان انجام شد.

وی با اشاره به اینکه ساخت مسکن برای مددجویان امداد در کشور سرعت گرفته است، افزود: امیدواریم این روند با کمک دولت، کمیته امداد و خیران با شتاب بیشتری به نتیجه برسد.

شایان ذکر است که امروز هم‌زمان با دهه مبارک فجر ۲۲۰ واحد مسکونی با زیر بنای ۱۲ هزار و ۷۵۶ مترمربع و با مبلغ ۱۰ میلیارد و ۹۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۲,۰۱۶
(پنج شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷) ۱۳:۲۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید