جزییات خبر

دوشنبه / ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۱:۲۱
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۶۷۴۶۹
گزارشگر : ۹۵
سرویس کرمانشاه
در جریان پنجمین سفر رئیس کمیته امداد صورت گرفت:

ارسال 1638 درخواست مردمی به کمیته امداد استان کرمانشاه

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه از ارسال هزار و 638 درخواست مردمی به کمیته امداد این استان در جریان سفر رئیس کمیته امداد به کرمانشاه در سیزدهم اسفند ماه امسال خبر داد.

(دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷) ۱۱:۲۱

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کیومرث رحمتی پور، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در جریان پنجمین سفر رئیس کمیته امداد به مناطق زلزله زده کرمانشاه هزار و 638 درخواست مردمی به کمیته امداد استان  ارسال شده است.
رحمتی پور تاکید کرد: هم اکنون کار رسیدگی ، بررسی و ثبت این درخواست ها آغاز شده است.
وی ادامه داد: نتایج این درخواست های مردمی ظرف یک هفته پس از بررسی به ذینفعان اعلام خواهد شد.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این نهاد جوابگوی تمامی درخواست های مردمی در اسرع وقت است، عنوان کرد: همچنین هم اکنون سامانه الکترونیکی http://portal.emdad.ir/fa/problem به منظور ارسال و پیگیری مشکلات و درخواست های مردمی فعال می باشد که مردمی می توانند به صورت غیرحضوری درخواست های خود را از طریق این سامانه ثبت و رسیدگی کنند.
شایسته ذکر است، مهندس فتاح، رئیس کمیته امداد در سیزدهم اسفند ماه امسال به منظور تحویل دو هزار و 500 منزل مسکونی زلزله زدگان تحت حمایت کمیته امداد کرمانشاه به استان سفر کرد که با این سفر کار ساخت وساز منازل مددجویی در مناطق زلزله زده به پایان رسید.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۱۱
(دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷) ۱۱:۲۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید