جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۵:۱۷
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۶۷۷۰۷
گزارشگر : ۹۳
سرویس بوشهر

توزیع 200 دستگاه یخچال بین مددجویان مناطق محروم بوشهر

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از توزیع 200 دستگاه یخچال بین مددجویان کمیته امداد خبر داد.

(چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۵:۱۷

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی با بیان این که یکی از مشکلات عمده خانوارهای تحت حمایت، کمبود لوازم اولیه زندگی است، گفت: 200 دستگاه یخچال به ارزش 200 میلیون تومان خریداری و میان نیازمندان عائله مند مناطق محروم با ضریب 7 و 8 توزیع شده است.

 وی افزود: هزینه خریداری این تعداد یخچال از طریق منابع دولتی کمیته امداد مرکز و با توجه به تاکیدات مهندس فتاح مبنی بر نگاه ویژه به مشکلات مناطق محروم و کم برخوردار تأمین شده است.

لطفی خاطر نشان کرد: در سال گذشته خدماتی نظیر تأمین و توزیع کولر گازی، یخچال، مخازن آب هزار لیتری، ابگرمکن، بخاری، تأمین جهیزیه نوعروسان، توزیع نوشت افزار و اهدای سبد غذایی برای رفاه حال مددجویان محروم و نیازمند توزیع شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر بیان کرد: در روزهای ابتدایی سال نو 300 بسته غذایی شامل برنج، روغن و ماکارونی بین خانوارهای ساکن در این مناطق محروم توزیع شده است.

 وی با اشاره به در پیش بودن فصل گرما و نیاز اساسی مددجویان به وسایل سرمایشی از جمله کولر گازی و پنکه برقی گفت: از خیران نیکوکار می‌خواهیم در تأمین وسایل سرمایشی مورد نیاز نیازمندان هم استانی کمک کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر در پایان با تاکید بر اینکه رفع فقر و محرومیت‌زدایی، تقویت بنیه فرهنگی و توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت یکی از مهم‌ترین رسالت‌های کمیته امداد است، گفت: برای رسیدن به این هدف نیازمند حمایت و همکاری همه مسئولان، دستگاه‌های اجرایی و به ویژه خیران و مؤسسات خیریه هستیم.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۹۷
(چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۵:۱۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید