جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۹
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۶۷۷۱۱
گزارشگر : ۹۴
سرویس کهکیلویه و بویراحمد
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد؛

اعلام آمادگی خیران استان جهت سکنی دادن به سیل‌زدگان

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعدادی از خیران هم استانی برای واگذاری منازل مسکونی خود به سیل‌زدگان خوزستان و لرستان به مدت یک سال اعلام آمادگی کرده‌اند.

(پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸) ۱۱:۴۹

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی حسن مظاهری، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به اینکه پایگاه‌های ثابت و سیار این نهاد جهت کمک به سیل‌زدگان در تمامی نقاط استان دایر هستند، گفت: تاکنون بیش از 130 میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی نیکوکاران هم استانی برای کمک به سیل‌زدگان در این پایگاه‌ها و دفاتر کمیته امداد جمع‌آوری‌شده است.
وی تصریح کرد: مردم خیر و نیکوکار می‌توانند جهت مشارکت در امر کمک به سیل‌زدگان علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد، از طریق سامانه #99* 074*8877* اقدام کنند.
مظاهری درخصوص تأمین مسکن امانی جهت اسکان سیل‌زدگان تصریح کرد: تعدادی از خیران هم استانی به کمیته امداد مراجعه و آمادگی خود را جهت واگذاری واحدهای مسکونی خود با تمام امکانات رفاهی به سیل‌زدگان استان‌های لرستان و خوزستان به مدت یک سال اعلام کردند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از مردم همیشه درصحنه استان دعوت کرد در صورت تمایل و داشتن مسکن خالی از سکنه جهت در اختیار قرار دادن آن به هم‌وطنان سیل‌زده، به دفاتر کمیته امداد در استان مراجعه یا از طریق سامانه پیامکی 3000333374 اقدام کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۵۲
(پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸) ۱۱:۴۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید