جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۹
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۶۷۷۱۳
گزارشگر : ۹۱
سرویس سیستان و بلوچستان

دومین محموله کمک‌های مردمی سیستان و بلوچستان به استان لرستان ارسال شد

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: دومین محموله کمک‌های مردم نیک‌اندیش استان سیستان و بلوچستان به مناطق سیل‌زده لرستان ارسال شده که اولین محموله به استان گلستان فرستاده شده است.

(پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸) ۱۲:۴۹

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در حاشیه ارسال دومین محموله کمک‌های مردمی سیستان و بلوچستان به مناطق سیل زده شمال کشور گفت: با برنامه‌ریزی دقیق در مرحله دوم با کمک امدادگران این نهاد کمک‌های مردمی شامل پتو، مواد خوراکی، کنسروجات، کفش و سایر اقلام مورد نیار به استان لرستان ارسال شد.

وی افزود: از روزهای آغازین سیل و آب‌گرفتگی در استان‌های شمال کشور ستاد جمع آوری کمک‌های مردمی تشکیل شد و تا کنون کمک‌های مردمی به صورت کالا و وجه نقد به هموطنان سیل زده ارسال شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: تا کنون شش کامیون کمک‌های مردمی استان سیستان و بلوچستان سیل‌زده ارسال شده است که محموله اول و دوم به مناطق سیل‌زده شمال کشور شامل استان گلستان و لرستان ارسال شده است.

عبادی یادآور شد: کمیته امداد و هلال احمر دو مرجع جمع‌آوری کمک های مردمی برای مردم سیل زده و آسیب دیده  هستند همچنین برای اطمینان از رسیدن کالا و کمک های نقدی به این مناطق پایگاه های مساجد برای دریافت کالا آماده هستند

وی گفت: کمک‌های مردمی در سطح استان پس از تجمیع با استان مرجع هماهنگ می شود به سرعت و بدون اتلاف وقت به مناطق هدف صورت می‌گیرد.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان افزود: نیکوکاران استان سیستان و بلوچستان می‌توانند با شماره‌گیری کد #054*8877*یا از طریق واریز کمک‌های خود به شماره کارت 0107073434006 و یا با نصب اپلیکیشن سنا و سکه و پرداخت از قسمت نیکوکاری کمیته امداد امام (ره) این استان به هم‌وطنان آسیب‌دیده کمک کنند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۰۹
(پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸) ۱۲:۴۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید