جزییات خبر

شنبه / ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۶
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۶۷۷۱۹
گزارشگر : ۹۵
سرویس کرمانشاه
در راستای اجرای تعهدات سفر مهندس فتاح صورت می گیرد:

اعزام 120 نفر از اهالی روستای بی نهر سفلی گهواره به سفر زیارتی مشهد الرضا(ع)

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به سفر رئیس کمیته امداد در اسفند ماه سال 97 به استان کرمانشاه به منظور تحویل دو هزار و 500 منزل مددجویی، گفت: در این سفر مهندس فتاح متعهد شد 120 نفر از اهالی روستای بی نهر سفلی بخش گهواره را به سفر زیارتی مشهد الرضا(ع) اعزام کند.

(شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸) ۱۱:۲۶

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کامیار جمشیدی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به سفر رئیس کمیته امداد در اسفند ماه سال گذشته، گفت: این سفر به منظور برگزاری آیین تحویل دو هزار و 500 منزل مددجویی ساخته شده در مناطق زلزله زده استان صورت گرفته است.
جمشیدی با بیان اینکه این آیین به صورت نمادین در روستای بی نهر سفلی بخش گهواره برگزار شده است، افزود: مهندس فتاح در این سفر متعهد شد که تمامی اهالی این روستا توسط کمیته امداد عازم سفر زیارتی مشهد الرضا (ع) شوند.
وی با اشاره به اینکه مقرر شده این سفر طی روزهای پنجم تا هشتم اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شود، ادامه داد: اهالی روستای زلزله زده بی نهر، چهار شبانه روز در جوار حرم ملکوتی امام رضا(ع) اقامت خواهند داشت.
معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه تاکید کرد: در صورتی که افرادی از اهالی این روستا نتوانند در تاریخ مذکور در این سفر زیارتی حضور یابند اسامی و مشخصات آنان در اردوهای بعدی مد نظر قرار گرفته و یا به صورت مساعدت موردی اعزام خواهند شد.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲۲۷
(شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸) ۱۱:۲۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید