جزییات خبر

شنبه / ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۰
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۷۷۳۳
گزارشگر : ۸۰
سرویس قزوین
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد قزوین خبر داد؛

جمع آوری یک میلیارد و 300 میلیون تومان کمک‌های مردمی برای سیل‌دگان

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: تاکنون بیش از یک میلیارد و 300 میلیون تومان کمک مردم استان قزوین برای هموطنان سیل‌زده جمع‌آوری شده است.

(شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸) ۱۲:۰۰

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فرزاد فرهادی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین بیان کرد: در پی وقوع سیل در استان های سیل زده، کمیته امداد پویش مردمی « به نیکی سخت ها آسان شود» را برای امداد و خدمت رسانی به سیل‌زدگان آغاز کرد.

وی ادامه داد: این پویش در استان قزوین با فعال سازی کد #99*8877* در دسترس عموم مردم نیکوکار است تا بتوانند کمک های خود را به سیل‌زدگان اهداء کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: تاکنون بیش از یک میلیارد و 300 میلیون تومان کمک مردم استان قزوین برای هموطنان سیل‌زده در استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان جمع‌آوری شده است.

وی با توضیح اینکه 400 میلیون تومان از کمکهای جمع آوری شده به صورت نقد و مابقی کالاهای مورد نیاز سیل زدگان بوده است، اعلام کرد: جمع‌آوری کمک‌ها و ارسال آن به مناطق سیل‌زده همچنان ادامه دارد.

فرهادی اعلام کرد: در حال حاضر علاوه بر مواد غذایی و خوراکی که نیاز اولیه سیل‌زدگان است؛ شیر خشک، لوازم بهداشتی، پوشک برای نوزادان و اقلام مصرفی خانوار از موارد ضروری مورد نیاز است.

وی خاطرنشان کرد: کمک‌های جمع آوری شده با توجه به نیاز جدی سیل زدگان به سرعت به مناطق سیل زده ارسال می شود تا با توزیع سریع در کاهش آلام و مشکلات سیل زدگان توزیع شود.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین وی یادآورشد: جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل زدگان همچنان ادامه دارد و مردم نوعدوست استان می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به پایگاههای کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان، می توانند از طریق شماره حساب 639999 و شماره کارت 6037707000082663 به هموطنان سیل‌زده کمک کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۰۸
(شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸) ۱۲:۰۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید