جزییات خبر

یکشنبه / ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ / ۰۸:۱۴
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۶۷۷۵۰
گزارشگر : ۹۶
سرویس همدان

ارسال بیش از دو میلیارد تومان کمک نقدی و غیر نقدی مردم همدان به مناطق سیل‌زده

مدیرکل کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه دو میلیارد و 171 میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی استان همدان به مناطق سیل‌زده کشور ارسال‌شده است، گفت: این کمک‌ها تا ۱۱ فروردین‌ماه به مناطق سیل‌زده گلستان و از آن به بعد به لرستان ارسال شد.

(یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸) ۰۸:۱۴

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان همدان در مورد جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردمی استان همدان به مناطق سیل‌زده گفت: تا 24 فروردین‌ماه 397 میلیون تومان کمک نقدی در استان همدان جمع‌آوری‌شده است.
وی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از یک میلیارد و 774 میلیون تومان نیز کمک غیر نقدی در استان جمع‌آوری و به مناطق سیل‌زده ارسال‌شده است، افزود: در مجموع دو میلیارد و 171 میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی برای کمک به هم‌وطنان سیل‌زده در استان همدان جمع‌آوری و به مناطق ارسال‌شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: کمک‌های غیر نقدی جمع‌آوری‌ شده در قالب اقلام ضروری اولیه نظیر کنسرو، پتو، لباس و مواد اولیه خوراکی نظیر قند، شکر، روغن و غیره بوده است.
ترکمانه بابیان اینکه تا 11 فروردین‌ماه کمک‌های جمع‌آوری‌شده به گلستان ارسال شد، گفت: از 12 فروردین تاکنون کمک‌های غیر نقدی جمع‌آوری‌شده به استان لرستان ارسال می‌شود.
وی با تأکید بر اینکه ارسال کمک‌ها به مناطق سیل‌زده تا زمانی که بحران وجود داشته باشد ادامه دارد، بیان کرد: از خیرخواهی و کمک‌های بی‌دریغ همشهریان در کمک‌رسانی به مردم مناطق سیل‌زده سپاسگزاریم اما مردم را تشویق می‌کنیم تا کمک‌های خود را در قالب کمک‌های نقدی اعطا کنند زیرا از زمانی که بازسازی واحدهای مسکونی شروع شود نیازمند کمک‌های نقدی خواهیم بود.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۰۰
(یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸) ۰۸:۱۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید