جزییات خبر

یکشنبه / ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۶
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۷۷۵۶
گزارشگر : ۹۹
سرویس تهران
مدیر کل کمیته امداد استان تهران خبر داد:

ارسال 477 تخته فرش برای هموطنان سیل‌زده

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از ارسال ۴۷۷ تخته فرش برای هموطنان سیل زده در استانهای گلستان و لرستان خبر داد وگفت: علاوه برا این فرش ها لوازم ضروری دیگری از جمله مواد غذایی ارسال شده است.

(یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸) ۱۲:۳۶

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حمیدرضا شیران  با بیان اینکه از هنگام وقوع سیل در استان‌های مختلف کشور کمک‌های مردمی دریافت و برای هموطنان سیل زده ارسال می‌شود، افزود: این کمک‌ها شامل مواد غذایی، آب معدنی، کفش، البسه، اجاق گاز، موکت، و لوازم ضروری دیگری بود که با ۱۰ دستگاه کامیون و یک دستگاه تریلی به استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان ارسال شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر موارد ذکر شده ۴۷۷ تخته فرش و ۸۶۲ تخته پتو به استان‌های سیل زده ارسال شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران به مبلغ کمک‌های مردمی اشاره کرد و گفت: مردم نیکوکار استان تهران طی ۲۰ روز گذشته ۳۴ میلیارد ریال به صورت نقدی و کالایی به هموطنان سیل زده کمک کرده اند.

شیران با بیان اینکه مردم نوع دوست استان تهران می‌توانند کمک‌های غیر نقدی خود را به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری تحویل دهند، به روش‌های پرداخت کمک‌های نقدی برای هموطنان سیل زده نیز اشاره کرد.

وی افزود: مردم خیر و نیکوکار استان تهران می‌توانند برای کمک به سیل‌زدگان، از طریق شماره‌گیری تلفن ثابت ۰۲۱۷۳۵۵ و درج عدد ۱۷، شماره‌گیری کد دستوری #۹۹*۰۲۱*۸۸۷۷* و همچنین کد دستوری #۲۲۲۲*۷۲۴* کمک‌های خود را واریز کنند.

شیران یادآورشد: مردم نیک اندیش استان تهران می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ واریز کنند تا به هموطنان سیل زده اختصاص یابد.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۴۸۴
(یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸) ۱۲:۳۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید