جزییات خبر

دوشنبه / ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۳
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۷۷۸۵
گزارشگر : ۹۹
سرویس تهران
برای کمک به هموطنان سیل زده؛

مشاوران کمیته امداد استان تهران به لرستان اعزام شدند

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران از اعزام مشاوران و روان‌شناسان این نهاد به مناطق سیل‌زده استان لرستان خبر داد.

(دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸) ۱۲:۲۳

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جواد صفاری با بیان اینکه این تعداد در سه نوبت و در هر نوبت سه گروه چهار نفره به مناطق سیل زده اعزام می شوند، گفت: اولین گروه 25 فروردین ماه به شهرستان معمولان در استان لرستان اعزام شدند.

وی ادامه داد: مشاوران و روانشناسان کمیته امداد استان تهران به مدت پنج روز در مناطق تعیین شده حضور دارند و خدمات مشاوره ای به هموطنان ارائه می دهند.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه دو گروه دیگر در تاریخ های 29 و 31 فروردین ماه به مناطق سیل زده استان لرستان اعزام می شوند، افزود: یکی از این گروه ها به شهرستان پل دختر و گروه دیگر در معمولان حضور می یابند.

صفاری هدف از اعزام مشاوران و روانشناسان به مناطق سیل زده را تقویت روحیه شادابی، امید، تاب آوری همدلی و ایجاد آرامش است بیان کرد و گفت: مشاوران با اهدای بسته های فرهنگی تهیه شده به هموطنان سیل زده به ویژه کودکان و نوجوانان در کنار آنها حضور می بایند تا آلام و رنج  آنها راتا حدودی کم کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۹۷
(دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸) ۱۲:۲۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید