جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ / ۰۹:۵۱
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۶۷۸۲۰
گزارشگر : ۹۰
سرویس مرکزی

مهربانی مردم استان مرکزی در کمک به سیل‌زدگان به بیش از 3 میلیاردو 700 میلیون تومان رسید

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در بازدید از مناطق سیل زده در استان لرستان گفت : مردم استان مرکزی بیش از 3 میلیاردو 700 میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی از طریق دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری سیل زدگان کمک کردند.

(چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸) ۰۹:۵۱

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، قنبر موسی نژاد ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در دیدار با مدیر کل کمیته امداد استان لرستان گزارشی از میزان کمک‌های مردم استان مرکزی به سیل زدگان ارائه کرد.
وی با اشاره به اینکه امداد رسانی به مردم سیل زده در چنین شرایط بحرانی مهم‌ترین وظیفه انسانی تمامی هم‌وطنان است مطرح کرد: کمیته امداد یکی از دستگاه‌هایی بود که از همان ساعات اولیه وقوع سیل فعالیت خود را در کمک به هم وطنان آغاز کرد
وی با بیان اینکه مردم استان‌های لرستان و مرکزی با توجه به همسایگی و مرز مشترک از دیرباز ارتباط مناسبی با هم داشته‌اند و در سیل اخیر نیز در کنار بودند، گفت: مردم استان مرکزی بیش از سه میلیاردو 700 میلیون تومان از طریق دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری به صورت نقدی و غیر نقدی به سیل زدگان کمک کردند.
جاسم محمدی فارسانی، مدیرکل کمیته امداد استان لرستان نیز از توزیع کمک‌های مردمی توسط کمیته امداد به مناطق سیل‌زده خبر داد و گفت: تا کنون محموله‌های کمک های قابل توجهی از استان مرکزی دریافت و توزیع شده است.
وی ضمن تشکر از مردم نیک اندیش استان مرکزی در کمک به سیل زدگان استان لرستان گفت: اقلام خوراکی، بهداشتی و وسایل ضروری بر اساس نیاز سیل‌زدگان در اسرع وقت و با برنامه‌ریزی مناسب توزیع می‌شود.
شایسته ذکر است، خیران و مردم نوع دوست استان می توانند از طریق شماره حساب 010135670005 بانک ملی شعبه شهید مدنی اراک ؛ شماره کارت 6037991899940088 ؛ شماره گیری کد دستوری #086*8877* و یا پرداخت از طریق اپلیکیشن ، سنا ، سکه و سایت امداد به نشانی www.emdad.ir به سیل زدگان کمک کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۹۳
(چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸) ۰۹:۵۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید