جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۹
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۶۷۸۲۸
گزارشگر : ۸۹
سرویس چهارمحال بختیاری

مردم چهارمحال و بختیاری 590 میلیون تومان به سیل‌زدگان کمک کردند

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: مردم استان تاکنون 592 میلیون تومان کمک‌های نقدی و کالا به سیل‌زدگان کشور کمک کرده‌اند.

(چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸) ۱۱:۱۹

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ملک پور با قدردانی از مشارکت مردم خیر و نوعدوست استان برای کمک به سیل‌زدگان گفت: کمک‌های مردمی به آسیب‌دیدگان در سیل‌های اخیر به 37 مرکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد استان همچنان ادامه دارد که در کوتاه‌ترین زمان به دست نیازمندان در مناطق سیل‌زده می‌رسد.

وی افزود: از زمان آغاز پویش مردمی کمک به سیل‌زدگان کشور 592 میلیون تومان شامل 82 میلیون تومان پول نقد، انواع مواد غذایی، بهداشتی، پوشاک و کفش و لوازم ضروری زندگی به مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد استان تحویل داده‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به ارسال یک کامیون شامل انواع مواد غذایی و لوازم ضروری زندگی به استان لرستان ادامه داد: با همدلی و همیاری مردم استان می‌توانیم بخشی از نیازهای مردم سیل‌زده شامل مواد غذایی، پتو و لباس گرم را برطرف کنیم.

ملک پور خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار و نوعدوست استان می‌توانند کمک‌های خود به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۰۰۰ نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و شماره‌حساب ۳۳۳۳ نزد بانک ملی واریز و یا از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری #۹۹*۸۸۷۷* پرداخت کنند.

انتهای پیام  

تعداد بازدید : ۳۱۶
(چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸) ۱۱:۱۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید