جزییات خبر

شنبه / ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ / ۰۸:۰۹
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۷۸۴۱
گزارشگر : ۹۹
سرویس تهران
قائم مقام کمیته امداد استان تهران خبر داد:

بهره مندی 186 مددجوی تحت حمایت از خدمات نظام وظیفه

قائم مقام کمیته امداد شهرستان های استان تهران با بیان اینکه 186 مددجوی تحت حمایت در سال گذشته از خدمات نظام وظیفه بهره مند شده اند، گفت: این خدمات شامل معافیت، کاهش تعرفه و انتقال به محل سکونت بوده است.

(شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸) ۰۸:۰۹

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی کریمی اصل،  به شرط معافیت مشمولان نظام وظیفه  که تحت حمایت این نهاد هستند، اشاره کرد و افزود: فرزند پسر خانواده هایی که به علت  فوت سرپرست، طلاق، با به دلیل بیماری و از کارافتادگی سرپرست مرد تحت حمایت هستند و حداقل دارای سه خواهر باشند، مشمول طرح معافیت می شوند.

وی ادامه داد: در سال گذشته 186 پسر خانوارهای تحت حمایت از خدمات نظام وظیفه بهره مند شدند که از این تعداد 76 نفر معاف و 87 نفر مشمول کاهش تعرفه شدند و همچنین 23 نفر به محل سکونت خود انتقال یافتند.

قائم مقام کمیته امداد شهرستان های استان تهران یکی از مؤلفه‌های توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت را کمک به معافیت سربازی فرزندان پسر این خانوارها بیان کرد و افزود: معافیت فرزندان  مددجو و پس از آن دریافت تسهیلات اشتغالزایی و شروع به کار در حرفه ای خاص توان اقتصادی خانواده را بالا می برد و در نتیجه توانمند سازی آنان را به دنبال دارد.

کریمی اصل یادآور شد: هم اکنون 70 هزار و 713 خانوار شامل 130 هزار نفر در استان تهران از خدمات متنوع کمیته امداد بهره مند هستند.

انتهای پیام

 

 

تعداد بازدید : ۳۲۶
(شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸) ۰۸:۰۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید