جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۸
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۶۷۸۴۸
گزارشگر : ۷۹
سرویس خراسان جنوبی

اعزام 5 گروه ارزیاب کمیته امداد به مناطق سیل‌زده خراسان جنوبی

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی از اعزام پنج گروه ارزیاب و برآورد خسارت به واحدهای مسکونی و اشتغال مددجویان تحت حمایت در مناطق سیل‌زده استان خبر داد.

(پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸) ۱۱:۵۸

  به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی بابیان اینکه استان خراسان جنوبی یکی از استان‌هایی بود که بر اساس اطلاع‌رسانی سازمان هواشناسی و مدیریت بحران امکان سیلاب و بارش شدید گزارش‌شده بود، اقدامات خوبی از سوی کمیته امداد به مددجویان تحت حمایت در سطح استان صورت گرفته است.
سلم آبادی افزود: کلیه کارکنان کمیته امداد در روزهای یکشنبه و دوشنبه 25 و 26 فروردین‌ماه در شهرستان‌های استان به جهت خدمت‌رسانی سریع‌تر به مددجویان تحت حمایت به صورت آماده‌باش بودند و به خانوارهای تحت پوشش خدمت‌رسانی شده است.
وی افزود: پس از عبور سامانه بارشی از استان، بلافاصله از سوی مدیریت بحران کمیته امداد استان پنج گروه ارزیاب و برآورد خسارت به مناطق سیل‌زده اعزام شدند تا از نزدیک ضمن بررسی مشکلات مددجویان و خانوارهای آسیب‌دیده از سیل، پیگریهای لازم در جهت رفع هر چه سریع‌تر مشکلات این خانوارها اقدام گردد.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی در خصوص اعزام گروه های ارزیاب و برآورد خسارت به مناطق سیل زده گفت: این گروه ها کاملا تخصصی بوده و در هر یک از گروه ها، کارشناسان حمایت و سلامت، مسکن و ساختمان، اشتغال و خودکفائی از نزدیک خسارت های وارد شده بر خانوارهای تحت حمایت را برآورد می کنند.
سلم آبادی افزود: تیم های ارزیاب کمیته امداد استان از روز سه شنبه 27 فروردین ماه با توجه به نامناسب بودن مسیرهای روستائی و تخریب راه های مواصلاتی به مناطق سیل زده روستائی اعزام و ضمن بررسی مناطق سیل زده، در برخی از مناطق در بین خانوارهای تحت حمایت سبد غذایی توزیع شد.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۳۶
(پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸) ۱۱:۵۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید