جزییات خبر

شنبه / ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۵
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۶۷۸۵۴
گزارشگر : ۸۶
سرویس خوزستان
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان:

۱۳۰ کامیون کمک‌های مردمی از سراسر کشور به خوزستان ارسال شد

مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان گفت: تاکنون ۱۳۰ کامیون و وانت کمک‌های غیر نقدی مردمی از سراسر کشور جمع‌آوری و به مناطق سیل‌زده خوزستان ارسال‌شده است.

(شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸) ۰۹:۲۵

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان، با اشاره به ارسال کمک‌های مردمی از استان‌های مختلف سراسر کشور برای مردم سیل‌زده این استان گفت: از ابتدای وقوع سیلاب در برخی مناطق استان تاکنون ۱۳۰ کامیون و وانت اجناس ضروری از کمک‌های جمع‌آوری‌شده مردم از سراسر کشور توسط کمیته امداد به استان خوزستان ارسال‌شده است.
وی بابیان اینکه این کمک‌ها از استان‌های اصفهان، البرز، تهران، خراسان رضوی، قم، مرکزی، کرمان، فارس، آذربایجان و بوشهر ارسال‌شده است، افزود: بیشترین این کمک‌ها از استان اصفهان بوده است.
موصلی این لوازم ضروری را شامل پتو، لباس، کفش، آب‌معدنی، مواد شوینده و کنسرو جات عنوان کرد و اذعان داشت: به دلیل حرکت‌های خودجوش مردمی حجم این کمک‌ها بالا بوده است.
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان کالاهای موردنیاز سیل‌زدگان را شامل مواد غذایی، لوازم بهداشتی، وسایل سرمایشی، فرش، فرشینه و اثاثیه منزل دانست و اضافه کرد: پویش جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان کشور در کمیته امداد با عنوان «به نیکی سخت‌ها آسان شود» همچنان آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی به هم‌وطنان عزیز سیل‌زده است.
موصلی با اشاره به آمادگی کمیته امداد استان خوزستان برای دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی هم‌وطنان جهت کمک به سیل‌زدگان گفت: خیران و نیکوکاران می‌توانند از طریق شماره‌حساب: ۰۱۰۵۳۷۳۲۴۲۰۰۱ با شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۴۰۵۷۵ نزد بانک ملی و حساب ۴۴۴۴ بانک ملی یا از طریق کد دستوری با شماره‌گیری *۸۸۷۷*٩٩*۰۶۱# کمک‌های نقدی خود را پرداخت کنند و کمک‌های کالایی خود را به دفاتر کمیته امداد و یا مراکز نیکوکاری تحویل دهند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین شماره کارتی جهت کمک‌های داخلی امداد استان و شهرستان‌های تابعه با شماره ٦٠٣٧٩٩٧٩٠٠٠٠٢١٣١ به نام کمک به سیل‌زدگان خوزستان نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد افتتاح‌شده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۶۱
(شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸) ۰۹:۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید