جزییات خبر

شنبه / ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۶
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۶۷۸۵۶
گزارشگر : ۹۰
سرویس مرکزی
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی :

ایجاد مشاغل زود بازده و پایدار مهم ترین برنامه‌های حوزه اشتغال کمیته امداد است

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی و مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی از کارگاه‌های مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام مهدی(عج) و طرح‌های آموزشی مشترک ایجاد شده بازدید کردند.

(شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸) ۰۹:۲۶

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، قنبر موسی نژاد ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به  اهمیت بهره مندی از مزایای دوره های مهارتی عنوان کرد:خوشبخانه در دوره های مهارتی  سازمان فنی و حرفه‌ای با کمترین  هزینه و بازه  زمانی افراد تحت حمایت می توانند به اشتغال دست یابند.

وی ایجاد مشاغل زود بازده و پایدار را از مهم‌ترین برنامه‌های حوزه اشتغال کمیته امداد برشمرد و گفت :با تعامل خوب و هم افزایی کمیته امداد و سازمان فنی و حرفه ای مددجویان تحت حمایت از آموزش در مشاغل بازار محور ، نو و زود بازده  بهره‌مند هستند.

وی در ادامه ضمن تقدیر از تلاش ها و همکاری های صورت گرفته از سوی مرکز آموزش فنی و حرفه ای درحوزه ارائه خدمات آموزشی به افراد تحت حمایت ، افزود :آموزش های فنی و حرفه ای پشتوانه قوی در حوزه اشتغال برای اقشار مختلف جامعه بویژه افراد کم توان و آسیب پذیر است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای نیز گفت: با عنایت به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تلاش جهادی و همگانی در راستای رونق تولید در کشور آموزش های مهارتی در تحقق شعار سال و ارتقای کیفیت تولیدات داخلی از اهمیت بالایی برخوردار است.

مدیر کل کمیته امداد در ادامه از طرح و آموزش قارچ دکمه ای که توسط هر دو سازمان (کمیته امداد  و سازمان فنی حرفه ای ) که مجری این طرح خانوادهای تحت حمایت امداد بوده و پس از 130 ساعت آموزش ، در فضایی به وسعت 35 متر مربع و هزینه ای بالغ بر 25 میلیون تومان به اجراء در آمد وکار گاه‌های آموزش خیاطی و صنایع دستی چوبی بازدید کرد.

شایسته ذکر است ، توسط مدیر کل کمیته امداد استان از تلاش ها و خدمات آموزشی رئیس و کارشناسان مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام مهدی(عج) تقدیرشد.

انتهای پیام

 

تعداد بازدید : ۲۴۹
(شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸) ۰۹:۲۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید