جزییات خبر

شنبه / ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۹
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۶۷۸۵۸
گزارشگر : ۹۵
سرویس کرمانشاه
در قالب طرح شوق زیارت صورت گرفت:

اعزام 1150 مددجو کرمانشاهی به سفرهای زیارتی

رئیس کمیته امداد منطقه یک شهرستان کرمانشاه گفت: در سال 97 بیش از 1150 مددجوی کرمانشاهی در قالب طرح شوق زیارت و با کمک های مردم خیر راهی سفرهای زیارتی شدند.

(شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۰:۳۹

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ایوب امینی، رئیس کمیته امداد منطقه یک شهرستان کرمانشاه گفت: بیش از 1150 مددجوی کرمانشاهی طی سال 97 به سفرهای زیارتی اعزام شده اند.
امینی با بیان اینکه این سفرهای زیارتی شامل سفر مشهد مقدس، کربلای معلی، قم و جمکران و مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس بوده، عنوان کرد: سفرهای زیارتی با کمک های خیران نیکوکار و در قالب طرح شوق زیارت انجام شده است.
وی تاکید کرد: بیش از 708 میلیون تومان در سال گذشته برای اعزام این تعداد مددجو به سفرهای زیارتی از محل کمک های خیران و اعتبارات دولتی هزینه شده است.
رئیس کمیته امداد منطقه یک شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: همچنین این نهاد مددجویان بسیاری را در سال گذشته به سفرهای سیاحتی و داخل استانی اعزام کرده است.
ایوب امینی با بیان اینکه بسیاری از مددجویان اعزام شده به سفرهای زیارتی تاکنون در هیچ سفر زیارتی شرکت نکرده اند، عنوان کرد: خیران می توانند برای مشارکت در اعزام مددجویان به اماکن زیارتی به دفاتر این نهاد و یا به آدرس الکترونیکی shogheziarat.emdad.ir مراجعه کنند.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۱۷۵
(شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۰:۳۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید