جزییات خبر

شنبه / ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۰
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۶۷۸۵۹
گزارشگر : ۹۵
سرویس کرمانشاه
توسط امدادگران کمیته امداد استان کرمانشاه انجام شد:

اهدای حقوق یک روز کاری به سیل زدگان

معاون اداری و مالی کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اینکه طبق آخرین آمار کرمانشاهیان خیر بیش از شش میلیارد و268 میلیون تومان به سیل زدگان کشور کمک کرده اند، گفت: امدادگران کمیته امداد استان کرمانشاه نیز در کنار جمع آوری کمک های مردمی، حقوق یک روز کاری خود را به مردم ساکن در استان های سیل زده اهدا کرده اند.

(شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۰:۴۰

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حمیدرضا کرمی، معاون اداری و مالی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: طبق آخرین آمار مردم خیر استان کرمانشاه بیش از شش میلیارد و 268 تومان به سیل زدگان سراسر کشور اهدا کرده اند.
کرمی با بیان اینکه از این میزان کمک بیش از شش میلیارد تومان در قالب اجناس مورد نیاز خانوارهای سیل زده و باقی نقدی اهدا شده است، بیان کرد: امدادگران کمیته امداد استان کرمانشاه نیز در کنار جمع آوری کمک های مردمی، حقوق یک روز کاری خود را به سیل زدگان سراسر کشور اهدا کردند.
وی ادامه داد: همچنین از سوی امدادگران این نهاد تاکنون کمک های غیرنقدی زیادی همچون اقلام خوراکی، البسه، پتو، موکت و... به سیل زدگان اهدا شده است.
معاون اداری و مالی کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه هم اکنون کمیته امداد آمادگی دریافت کمک های غیر نقدی توسط مردم خیر استان را دارا است، تصریح کرد: امدادگران این نهاد در کنار جمع آوری کمک های مردمی، این کمک ها را سریعا به استان های درگیر سیل ارسال می کنند.
گفتنی است تاکنون کمک های اهدا شده به این نهاد در قالب 50 محموله کامیون و پنج وانت نیسان به استان های سیل زده ارسال شده است.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲۱۰
(شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۰:۴۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید