جزییات خبر

شنبه / ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۶
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۶۷۸۶۲
گزارشگر : ۳۸
سرویس هرمزگان
مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت هرمزگان مطرح کرد:

پرداخت 5511 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان کمیته امداد هرمزگان

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت هرمزگان گفت: طی سال گذشته پنج هزار و 511 فقره تسهیلات به ارزش 28 میلیارد و 800 میلیون تومان به مددجویان کمیته امداد استان هرمزگان پرداخت‌شده است.

(شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۰:۵۶

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ کرامت ملایی، مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان هرمزگان اظهار داشت: در سال 97 بیش از 28 میلیارد و 800 میلیون تومان تسهیلات با کارمزد ۳ درصد و در قالب طرح‌های اشتغال و خودکفایی و کارگشایی به مددجویان کمیته امداد پرداخت شد.

وی از پرداخت پنج هزار و 511 فقره وام قرض‌الحسنه در بازده زمانی یک‌ساله 97 خبر داد و گفت: از این میزان چهار هزار و 712 فقره مربوط به وام‌های خرد و کارگشایی و 799 فقره نیز مربوط به تسهیلات اشتغال و خودکفایی بوده است.

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان هرمزگان هدف از تأسیس صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت را ترویج و نهادینه‌سازی فرهنگ قرض‌الحسنه در جامعه عنوان کرد و افزود: پرداخت حداکثری وام‌های قرض‌الحسنه به‌صورت هدفمند، بهینه و اثربخش در جهت توانمندسازی اقشار ضعیف جامعه از دیگر هدف مهم این صندوق قرض‌الحسنه است.

ملایی همچنین از اتصال صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به شبکه شتاب خبر داد و گفت: کلیه خدمات نوین بانکداری از طریق این صندوق قابل انجام است و مشارکت خیران و افتتاح حساب در این صندوق می‌تواند به ما در اجرای این امر خداپسندانه قرض‌الحسنه کمک کند.

 

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۵۲
(شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۰:۵۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید