جزییات خبر

شنبه / ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۳
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۶۷۸۶۸
گزارشگر : ۷۷
سرویس اصفهان

بیمه درمانی مددجویان اصفهانی به سازمان بیمه سلامت منتقل شد

بیمه پایه درمانی 51 هزار و 714 مددجوی اصفهانی ساکن در مناطق شهری با جمعیت بالای 20 هزار نفر به صندوق سایر اقشار سازمان بیمه سلامت ایران منتقل شد.

(شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۱:۲۳

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان بابیان اینکه بیمه پایه درمانی 51 هزار و 714 مددجوی اصفهانی ساکن در مناطق شهری با جمعیت بالای 20 هزار نفر، هماهنگ با سایر استان‌ها به سازمان بیمه سلامت واگذار شد، گفت: عملیات اجرایی این فرآیند آغازشده است و طبق برنامه سازمان بیمه سلامت تا پایان اردیبهشت‌ماه دفترچه‌های درمانی جدید مددجویان اصفهانی در صندوق سایر اقشار این سازمان صادر می‌شود.
وی تأکید کرد: هزینه صدور دفترچه‌های جدید توسط کمیته امداد اصفهان پرداخت می‌شود و از مددجویان وجهی دریافت نمی‌شود.
متین پور افزود: بیمه پایه درمانی مددجویان روستایی و ساکن در شهرهای با جمعیت زیر 20 هزار نفر از سال 85 به این سازمان منتقل‌شده بود و اضافه شدن مددجویان شهری به آن‌ها باعث ایجاد وحدت رویه در ارائه خدمات به جامعه تحت حمایت کمیته امداد اصفهان می‌شود.
وی با بیان اینکه اطلاعات تکمیلی در زمینه نحوه دریافت دفترچه‌های جدید به زودی به اطلاع مددجویان خواهد رسید، تصریح کرد: کارت‌های بیمه درمانی سابق تا تکمیل مراحل صدور دفترچه‌های جدید بیمه سلامت معتبر خواهد بود.
مدیرکل کمیته امداد اصفهان تغییرات یادشده را فقط درزمینهٔ بیمه پایه درمانی دانست و گفت: بیمه مکمل درمان این نهاد برای همه مددجویان به قوت خود باقی است و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته سطح خدمات و اعتبارات آن افزایش خواهد یافت.
متین پور بابیان اینکه به دنبال این تغییرات هیچ تعدیل نیرویی در میان کارکنان این نهاد نخواهیم داشت، گفت: در صورت تمایل سازمان بیمه سلامت کارکنان بخش بیمه و درمان کمیته امداد اصفهان به این سازمان منتقل می‌شوند و در غیر این صورت در سایر بخش‌های این نهاد به کار خود ادامه می‌دهند.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۵۳
(شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۱:۲۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید