جزییات خبر

شنبه / ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۸
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۶۷۸۷۱
گزارشگر : ۸۹
سرویس چهارمحال بختیاری

بیمه درمان مددجویان چهارمحال و بختیاری به بیمه سلامت واگذار شد

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: بیمه پایه مددجویان ساکن شهرهای بالای 20 هزار نفر چهارمحال و بختیاری به بیمه سلامت واگذار شد.

(شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۱:۳۸

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ملک پور تعداد مددجویان بیمه‌شده شهرهای بالای 20 هزار نفر استان را 8 هزار و 600 نفر عنوان و مطرح کرد: هم‌زمان با سراسر کشور بر اساس امضای تفاهم‌نامه طرح پوشش بیمه سلامت، بیمه درمان این مددجویان به بیمه سلامت واگذارشده است.

وی بابیان اینکه هزینه صدور دفترچه‌های بیمه رایگان است افزود: کمیته امداد تمامی هزینه‌ها را تقبل کرده و تمامی هزینه‌ها برای مددجویان رایگان است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به اینکه بیمه‌شدگان تا پایان اردیبهشت‌ماه به بیمه سلامت معرفی می‌شوند ادامه داد: مددجویان تا پایان اردیبهشت‌ماه در صورت نیاز به استفاده از خدمات درمانی می‌توانند از کارت‌های درمان مددجویان استفاده کنند.

ملک پور خاطرنشان کرد: مددجویان به منظور بهره‌مندی از خدمات بیمه سلامت می‌توانند از اول اردیبهشت‌ماه با همراه داشتن کارت ملی، عکس و کارت درمان به دفاتر پیشخوان خدمات درمانی مراجعه کنند.

وی افزود: تمامی کارکنان شاغل در حوزه بیمه پایه مددجویان در صورت نیاز به سازمان بیمه سلامت منتقل می‌شوند و در غیر این صورت براساس تخصص خود در سایر بخش‌های کمیته امداد مشغول به کار می‌شوند.

انتهای پیام  

تعداد بازدید : ۱,۶۴۴
(شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۱:۳۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید