جزییات خبر

شنبه / ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۰
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۶۷۸۷۳
گزارشگر : ۱۰۰
سرویس ایلام

نیازمندان فاقد مسکن در ایلام 900 میلیون تومان ودیعه گرفتند

میزان پرداخت ودیعه مسکن در مرکز استان 15 میلیون تومان، سایر مناطق شهری 10 میلیون تومان و در روستاها و شهرهای زیر 20 هزار نفر نیز 5 میلیون تومان است.

(شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۲:۴۰

معاون امور حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان ایلام از پرداخت بیش از 900 میلیون تومان ودیعه به مددجویان این نهاد در سال 97 خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، شبیب جعفر زاده بیان کرد: این مبلغ هزینه به‌عنوان اجاره مسکن و ودیعه به تعداد 754 خانواده و مددجوی فاقد مسکن در این استان پرداخت‌شده است.
وی گفت: میزان پرداخت ودیعه مسکن در مرکز استان 15 میلیون تومان، سایر مناطق شهری 10 میلیون تومان و در روستاها و شهرهای زیر 20 هزار نفر نیز 5 میلیون تومان است.
جعفر زاده تصریح کرد: در پرداخت اجازه مسکن نیز سقف پرداختی به مددجویان ساکن مرکز استان و شهرهای با جمعیت بالای 20 هزار نفر جمعیت، 300 هزار و در سایر شهرها نیز سقف آن 150 هزار تومان است.
معاون امور حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان ایلام با اشاره به برنامه‌های این نهاد برای خانه‌دار کردن مددجویان فاقد مسکن گفت: خانواده‌های با جمعیت بالای 2 نفر چنانچه زمین مناسب در اختیار داشته باشند این نهاد برای ساخت مسکن آن‌ها با همکاری دیگر دستگاه‌های متولی اقدام خواهد کرد.
جعفر زاده تصریح کرد: عمده مددجویان فاقد مسکن در این استان ساکن شهر ایلام و مرکز این استان بوده که گرانی و نبود زمین، روند خانه‌دار کردن آنان را با مشکل مواجه کرده است.
وی در ادامه گفت: در دیگر شهرستان‌های استان خوشبختانه مشکل مسکن مددجویان به حداقل رسیده و در برخی شهرستان‌ها نیز به صفر رسیده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۲۰
(شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۲:۴۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید