جزییات خبر

شنبه / ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۵
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۶۷۸۷۶
گزارشگر : ۷۹
سرویس خراسان جنوبی

انتقال بیمه پایه ‌‌۱۰ هزار مددجوی کمیته امداد خراسان جنوبی به بیمه سلامت

مدیرکل کمیته امداد ‌خراسان جنوبی از انتقال بیمه پایه شهری بیش از ۱۰ هزار مددجوی کمیته امداد خراسان جنوبی به بیمه سلامت خبر داد و گفت: این طرح انتقال بیمه در شهرهای بالای ۲۰ هزار خانوار انجام می‌شود.

(شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۳:۲۵

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی در حاشیه مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری بیمه سلامت و کمیته امداد در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: با توجه به بحث انتقال بیمه پایه شهری مددجویان کمیته امداد از شهرهای بالای 20 هزار خانوار به سازمان بیمه سلامت این تفاهم‌نامه به امضا رسیده است.
سلم آبادی گفت: 10 هزار و 970 نفر از مددجویان کمیته امداد استان دارای بیمه پایه شهری هستند که از این تعداد 1085 نفر در فردوس، 1210 نفر در قاین، 1271 نفر در طبس و 3961 نفر در منطقه یک بیرجند و 3443 نفر در منطقه دو بیرجند است.
وی خاطرنشان کرد: طرح پزشک خانواده در شهرستان‌های فردوس، قاین،طبس و بیرجند اجرا می‌شود و با پزشکان خانواده قرارداد همکاری به امضا رسیده است.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: انتقال بیمه پایه شهری مددجویان به سازمان بیمه سلامت در شهرهای بالای 20 هزار خانوار انجام می‌شود و جمعیت هدفی که بیمه آن‌ها به بیمه سلامت منتقل می‌شود در مجموع یک‌میلیون نفر هستند که این تجمیع به نفع کشور است.
سلم آبادی یادآور شد: کارت کمیته امداد برای مددجویان که به سازمان بیمه سلامت منتقل‌شده تا پایان اردیبهشت‌ماه اعتبار دارد و مددجویان تا زمان صدور دفترچه بیمه سلامت می‌توانند از این کارت استفاده کنند.
مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی در مراسم امضا تفاهم‌نامه همکاری در جهت تجمیع بیمه درمان گفت: کمیته امداد نهادی مقدس است و برای بیمه سلامت توفیقی است تا قشر محرومی از کشور، در زمره مشمولین بیمه سلامت قرار می‌گیرند.
علی اربابی گفت: امیدواریم تمام منابع بیمه تجمیع شود و برای تمام مردم در مراکز درمانی رفتار یکسانی وجود داشته باشد هرچند برای رسیدن به آن نقطه فاصله‌داریم.
وی افزود: بیمه‌شدگان کمیته امداد مشمول نظام ارجاع و پزشک خانواده هستند و تمام اقدامات برای این است تا خانواده‌ای در بحث درمان دچار مشکلات و سختی نشود.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲۸۳
(شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۳:۲۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید