جزییات خبر

پنج شنبه / ۶ تیر ۱۳۹۸ / ۱۴:۴۳
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۶۹۲۹۸
گزارشگر : ۸۴
سرویس سمنان
در سفر مدیرکل کمیته امداد استان سمنان به لرستان:

رویکرد توانمندسازی روستاهای محروم و سیل‌زده مدیریت می‌شود

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان در آیین آغاز عملیات اجرایی واحدهای مسکن شهری و روستایی در مناطق سیل‌زده، معمولان گفت: رویکرد توانمندسازی روستاهای محروم و سیل‌زده برنامه‌ریزی و مدیریت می‌شود.

(پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸) ۱۴:۴۳

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان در آیین آغاز عملیات اجرایی واحدهای مسکن شهری و روستایی در مناطق سیل‌زده معمولان که با حضور آیت‌الله تقوی، رئیس ستاد زکات کشور و مدیرکل کمیته امداد استان لرستان برگزار شد، افزود: بازسازی و ساخت واحدهای مسکونی با رویکرد توانمندسازی باید قبل از برنامه‌ریزی و انتخاب یک یا چند نقطه هدف با توجه به ظرفیت‌ها، قابلیت‌ها و هوشمندانه صورت پذیرد.

آغاز ساخت واحدهای مسکونی برای مددجویان مناطق سیل زده لرستان با مشارکت خیران استان سمنان

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان به دو تفاهم‌نامه همکاری که با حضور مهندس پرویز فتاح رئیس کمیته امداد، ابراهیم بازیان مدیرکل دفتر تأمین مسکن کمیته امداد و حسین رضوانی رئیس هیئت‌مدیره انجمن شرکت‌های مهندسی پزشکی ایران (خیران استان سمنان) باهدف ساخت واحدهای مسکونی جدید  برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد لرستان که منازل آنان از سیل اخیر آسیب و یا ویران‌شده بود، منعقد شد خبر داد و گفت: با به امضا رسیدن این دو تفاهم‌نامه همکاری عملیات اجرایی واحدهای مسکن شهری و روستایی توسط خیرین استان سمنان، پرداخت تسهیلات مسکن کمیته امداد در روستای دم رود علیا سفلی از توابع بخش معمولان آغاز شد.

 کمک 4.3 میلیارد تومانی مردم استان سمنان به مناطق سیل‌زده

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه کمک مردم استان سمنان از طریق مراکز نیکوکاری سراسر استان و کمیته امداد به چهار میلیارد و 397 میلیون تومان رسید تصریح کرد: کمک‌های مردمی باید در این برهه از زمان ادامه داشته باشد .

وی کمیته امداد را یک شبکه گسترده در کل کشور دانست و خاطرنشان کرد: همان‌طوری که این نهاد در مناطق مختلف کشور اطلاعات از خانوارهای مختلف دارد، این موضوع از مناطق سیل‌زده مستثنی نیست و از نیازمندان هر منطقه غافل نخواهد شد و کار کمک‌رسانی را به نحو احسن اجرایی خواهد کرد .

مسعودیان راد کمک‌های مردمی استان سمنان در قالب بسته‌های مواد غذایی، آب‌معدنی، انواع البسه و کفش،  پتو و موکت، یخچال، گاز، تلویزیون و سایر لوازم ضروری برشمرد و گفت:  این کمک های کالایی در قالب 18 محموله به مناطق سیل زده کشور ارسال شده است.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۶۷۱
(پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸) ۱۴:۴۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید