جزییات خبر

یکشنبه / ۱۶ تیر ۱۳۹۸ / ۱۵:۰۹
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۶۹۴۹۱
گزارشگر : ۸۵
سرویس خراسان رضوی
در دهه کرامت، زیارتی بیاد ماندنی رقم می خورد؛

تشرف بیش از 2 هزار نفر از خانواده کمیته امداد به مشهد مقدس

رئیس مرکز فرهنگی آموزشی امام رضا(ع) گفت: همزمان با دهه کرامت 2760 مددجو شامل مادران و دختران و دانش آموزان پسر از استان‌های دیگر به مشهد مقدس اعزام شده‌اند.

(یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸) ۱۵:۰۹

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین غنچه با اعلام اینکه میزبانی از این اردوها در اردوگاه ثامن الائمه(ع) و زائرسرای کرامت انجام می شود، افزود: اهداف برگزاری این اردوها، ارتقاء سطح بینش ایمانی، فرهنگی و اجتماعی مخاطبین، استفاده از فرصتهای معنوی زیارت حرم مطهر، مبارزه با تهاجم فرهنگی با استفاده از مفاهیم کاربردی متون اسلامی، تلاش برای اصلاح سبک زندگی بانگاه واندیشه نو واسلامی، فراگیری مهارتهای زندگی اقتضایی و فرهنگ سازی کار و تلاش از جمله اهداف برگزاری این اردوهاست.
وی با اعلام اینکه مدت برگزای دوره های اردویی چهار روزه برنامه ریزی شده است، ادامه داد: در این ایام 6 دوره اردویی برگزار می شود که تاکنون 4 دوره آن انجام شده یا در حال برگزاری است.
غنچه  بیان کرد: زائرسرای کرامت نیز میزبان مادران و دختران تحت حمایت از استانهای خوزستان، مازندران، قم و یزد در قالب 4 دوره اردویی و در هر دوره 400 نفر است.
رئیس مرکز فرهنگی آموزشی امام رضا(ع) ادامه داد: میزبانی از دانش آموزان پسر در اردوگاه ثامن الائمه(ع) از استان های خراسان شمالی و جنوبی، یزد، کرمان، سیستان و بلوچستان، ایلام، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویر احمر، لرستان، اصفهان، بوشهر، خوزستان، فارس  و هرمزگان در قالب سه دوره اردویی و هر دوره 520 نفر است.
وی یادآور شد: این افراد از برنامه های پیش بینی شده شامل تشرف به حرم  امام رضا (ع)، برگزاری کارگاه های مختلف آموزشی، ارائه مشاوره های گروهی و فردی با استفاده از اساتید و کارشناسان خبره و حضور در فضاهای سیاحتی و زیارتی مشهد مقدس است.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۶۷
(یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸) ۱۵:۰۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید