جزییات خبر

سه شنبه / ۱۸ تیر ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۶
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۹۵۲۲
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

افزایش 52 درصدی مشارکت حامیان در طرح اکرام ایتام

از ابتدای سال جاری تاکنون خیران با افزایش 52 درصدی کمک به کودکان ایتام و محسنین 4 میلیارد و 500 میلیون تومان به‌حساب فرزندان معنوی خود واریز کردند.

(سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸) ۰۹:۲۶

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدولی حیدروند، قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی از مشارکت 4 میلیارد و 500 میلیون تومانی حامیان طرح اکرام و محسنین خبر داد و افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون 20 هزار 294 حامی به‌صورت ماهانه کمک‌های نقدی خود را به‌حساب ایتام موردحمایت واریز کردند.

وی با اشاره به تعداد کودکان تحت حمایت از طرح اکرام و محسنین گفت: 9 هزار 845 کودکان هم‌اکنون از کمک‌های مستقیم حامیان بهره‌مند هستند که از این تعداد 6 هزار 453 کودک ایتام و 3 هزار 392 کودک طرح محسنین با موضوع سرپرست ازکارافتاده می‌باشد.

قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی استان لرستان بابیان اینکه طرح اکرام زمینه مشارکت مستقیم خیران در توانمندسازی خانواده‌ها را فراهم می‌کند افزود: این طرح باهدف تأمین نیازمندی‌های کودکان نیازمند درزمینه تحصیلی، معیشتی، درمان و کمک‌های خاص اجراشده است.

وی به نحوه مشارکت خیران حقیقی و حقوقی در طرح اکرام ومحسنین اشاره کرد و افزود: متقاضیان این طرح با مراجعه به کمیته امداد محل سکونت یا درگاه الکترونیکی این نهاد با انتخاب و تکمیل برگه‌های مربوطه می‌توانند حمایت از یک یا چند کودک را پذیرش نمایند.

حیدروند بابیان اینکه بسترهای مناسب و آسان الکترونیکی از طریق نرم‌افزار و سیستم بانکی برای پرداخت حامیان فراهم‌شده گفت: خیران با دریافت شناسه کودک موردحمایت حداقل به مدت یک سال می‌توانند کمک‌های خود را به‌حساب مستقیم فرزند معنوی واریز نمایند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۷۲
(سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸) ۰۹:۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید