جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۹ تیر ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۰
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۶۹۵۵۲
گزارشگر : ۹۴
سرویس کهکیلویه و بویراحمد
​معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد؛

61درصد مددجویان کهگیلویه و بویراحمد در مناطق محروم ساکن هستند

61 درصد از جمعیت تحت پوشش کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در مناطق محروم با ضریب محرومیت شش، هفت و هشت ساکن هستند.

(چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸) ۰۹:۲۰

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد نظری، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از 42 هزار خانوار تحت حمایت این نهاد در استان هستند، گفت: 61 درصد از جمعیت تحت حمایتی کمیته امداد استان در مناطق محروم با ضریب محرومیت شش، هفت و هشت  قرار دارند.
وی بابیان اینکه رسیدگی به وضعیت مددجویان مناطق محروم در اولویت برنامه‌های کاری کمیته امداد است، افزود: با توجه به سیل فروردین‌ماه سال جاری و خسارت‌های وارده به مددجویان این نهاد به‌خصوص در مناطق محروم خدمات متفاوتی به مددجویان این مناطق در سه‌ماهه سال جاری ارائه شد.
نظری از مهم‌ترین اقدامات مدیریت بحران و امور مناطق محروم کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری را پرداخت دو ماه مستمری به خانواده سیل‌زدگان به مبلغ 314 میلیون تومان اعلام و اظهار کرد: در همین زمینه دو میلیارد و 500 میلیون تومان وام قرض‌الحسنه ضروری به خانواده‌های حادثه‌دیده از سیل پرداخت شد.
وی از پرداخت حق بیمه تجارت نو به مددجویان خبر داد و گفت: تاکنون پنج مورد به مبلغ پنج میلیون و 885 هزار تومان در خصوص خسارت ناشی از آتش‌سوزی به مددجویان پرداخت‌شده است.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خرید کالا و توزیع لوازم ضروری زندگی به مبلغ دو میلیارد تومان و توزیع بسته‌های غذایی به ارزش 500 میلیون تومان را از دیگر اقدامات این نهاد در زمینه کمک به سیل‌زدگان برشمرد.
نظری تصریح کرد: 1200 پرونده توسط کارشناسان و ارزیابان بیمه تجارت نو در مناطق سیل‌زده بررسی‌شده که جهت جبران خسارت مددجویان در اسرع وقت اقدام خواهد شد.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۴۱۸
(چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸) ۰۹:۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید