جزییات خبر

شنبه / ۲۲ تیر ۱۳۹۸ / ۰۸:۴۶
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۹۵۷۹
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

مردم لرستان 2 میلیارد و 600 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند.

از ابتدای سال جاری تاکنون مردم لرستان 2 میلیارد و 600 میلیون تومان صدقه از طریق کمیته امداد به نیازمندان پرداخت کردند.

(شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸) ۰۸:۴۶

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدولی حیدروند، قائم‌مقام کمیته امداد استان به مشارکت مستقیم مردم در کمک به توانمندسازی مددجویان این نهاد خبر داد و افزود: جمع‌آوری و توزیع صدقات از طریق شبکه‌های مردمی و روش‌های نوین یکی از راه های مناسب محرومیت‌زدایی است.

وی به جمع‌آوری 2 میلیارد و 600 میلیون تومانی صدقات مردم لرستان خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون مردم لرستان از طریق صندوق صدقات و پرداخت الکترونیکی این مبلغ را به مستمندان اهدا نمودند. 

قائم‌مقام کمیته امداد لرستان به نحوه توزیع و هزینه کرد صدقات جمع‌آوری‌شده اشاره کرد و گفت: بر اساس توافقنامه بودجه مبالغ جمع‌آوری‌شده در هر منطقه بر اساس نیاز مددجویان در شاخص حمایتی شامل کمک به درمان مددجویان روستایی و شهری، کمک به ازدواج مددجویان و تأمین جهیزیه، تأمین لوازم‌خانگی، پرداخت موردی، کمک‌هزینه تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان، اردوهای زیارتی، تعمیر تکمیل و بازسازی مسکن و تعامل با مراکز اجتماعی هزینه می‌شود.

وی به تعداد مشترکین صندوق‌های صدقات در لرستان اشاره کرد و گفت 187 هزار مشترک صندوق صدقات در لرستان وجود دارد علاوه بر آن مردم سخاوتمند می‌توانند کمک‌های خود را از طریق کد دستوری #066*8877* به‌آسانی از طریق تلفن همراه خود صدقه و سایر کمک‌ها را واریز نمایند

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۳۱
(شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸) ۰۸:۴۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید