جزییات خبر

یکشنبه / ۳۰ تیر ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۷
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۹۷۳۸
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

اعزام 1800 نفر از مددجویان کمیته امداد لرستان به مشهد.

هزار 800 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان لرستان در قالب اردوهای زیارتی به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

(یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸) ۱۱:۵۷

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی، مدیرکل کمیته امداد استان لرستان به برنامه فرهنگی اردوهای زیارتی و تربیتی این نهاد اشاره کرد و گفت: یکی از شیوه‌های آموزشی در راستای توانمندسازی اجتماعی و آموزش مهارت‌های زندگی برگزاری اردوهای تخصصی و زیارتی است.

وی با تاکید بر اینکه در سال جاری 1800 نفر از مددجویان تحت حمایت در قالب اردو به مشهد مقدس اعزام می‌شوند گفت: اردوهای اعزامی بر اساس مخاطبان در گروه‌های دانش‌آموزی، دانشجویی و خانوادگی (مادران و دختران) به‌صورت تفکیکی در مراکز فرهنگی تربیتی وابسته به این نهاد حضور یافته و علاوه بر زیارت بارگاه ملکوتی ثامن‌الحجج (ع) از برنامه‌های ویژه فرهنگی آموزشی بهره‌مند‌می شوند.

مدیرکل کمیته امداد به تأثیرگذاری برنامه‌های فرهنگی بر سبک زندگی و توانمندسازی اشاره کرد و افزود: اردوهای زیارتی یک الگوسازی مناسب در تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی است، اجرای بیانیه گام دوم ویکی از راه‌های اصلی آشنایی جوانان با دستاوردهای انقلاب هست.

محمدی فارسانی بابیان این مطلب که اردوهای زیارتی با اولویت مددجویان زائر اولی انجام می‌شود گفت: اردوهای زیارتی به‌صورت یک هفته ای و با رعایت ضوابط استاندارد به‌صورت رایگان از محل سکونت تا مشهد مقدس انجام می‌شود.

وی هزینه اعزام مددجویان را یک میلیارد تومان ذکر کرد و خاطرنشان کرد هزینه‌های اردوهای زیارتی مشهد مقدس با مشارکت خیران و کمیته امداد تأمین‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد با اشاره به مشارکت خیران در اعزام مددجویانی که تاکنون به مشهد مقدس اعزام نشده‌اند گفت: نیکوکاران، اشخاص حقوقی و حقیقی می‌توانند با روش آسان و استفاده از کد #066*8877* در اقصی نقاط کشور با انتخاب گزینه شوق زیارت در این برنامه معنوی به میزان دلخواه مشارکت نمایند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۴۰
(یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸) ۱۱:۵۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید